Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z motyką na słońce

Pokaż wątki Pokaż posty

Z motyką na słońce

Anda 09:06, 05 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Ledwo się przywitałam i już smędzę, ale tu aż się prosi o coś na środku, może jakiś ciek wodny?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
makadamia 07:45, 06 gru 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zdecydowanie z podwójną ścieżką lepiej
I z ciekiem też ale to już luksusy
A tam, gdzie nie ma koloru to co? Rabaty? Wyro z pergolą chcesz w rabacie postawić?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Constans 10:56, 09 gru 2018


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
wiklasia napisał(a)
tetris


Faktycznie ale jak dojdą do tego szkieletu inne roslinki to zrobi się całkiem miło - mam taką nadzieję
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 11:12, 09 gru 2018


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Anda napisał(a)
Ledwo się przywitałam i już smędzę, ale tu aż się prosi o coś na środku, może jakiś ciek wodny?



Hej, cieszę się że wpadłaś Ten ciek odjazdowo wygląda ale chciałam trochę trawnika mieć dla mojego pieseła W ogóle woda to kwestia dyskusyjna cały czas (dyskutuje głównie sama ze sobą ) Do wyboru mam dwie wersje wody i nie potrafię się zdecydować Temat otwarty - dzięki
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 11:17, 09 gru 2018


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
makadamia napisał(a)
Zdecydowanie z podwójną ścieżką lepiej
I z ciekiem też ale to już luksusy
A tam, gdzie nie ma koloru to co? Rabaty? Wyro z pergolą chcesz w rabacie postawić?


Ja tam trochę źle narysowałam Wyro byłoby bliżej trawnika, ponieważ przy żywopłocie (przy ogrodzeniu) chciałam jeszcze ze 3 sztuki czegoś szczepionego na pniu. Chodzi o to aby zasłonić się od alejki - ale nie wiem czy to dobra wizja. Generalizując, tak! wyro stałoby w rabacie i chyba spokojnie można zrobić ten "pokój" na wyro mniejszy niż nabazgroliłam
____________________
Ania Z motyką na słońce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies