Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z motyką na słońce

Pokaż wątki Pokaż posty

Z motyką na słońce

Constans 20:41, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
ale głównie pokrzywy
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 20:43, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Takie ph

____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 20:43, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Taka ziemia

____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 20:44, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
i taka zanęta na ryby

____________________
Ania Z motyką na słońce
roma2 20:57, 06 wrz 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Witaj!
Nie ukrywam, że wlazłam pod wpływem planu działki. Powinnaś dostać "Medal Początkującego Ogrodnika" za ten wyczyn. Ziemia u Ciebie wygląda całkiem, całkiem. I dżdżowniczki. Hmmm, zostaje mi pozazdraszczać. Jeśli chodzi o "zielska", to pokrzywy wykorzystasz z wielkim pożytkiem, a te kolejne zielska wygladają przyjaźnie i jakby znajomo. Widzę, że znające się na rzeczy osoby u Ciebie już są. I dobrze, bo to znaczy, że będzie super.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Komendówka
Constans 21:14, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
roma2 napisał(a)
Witaj!
Nie ukrywam, że wlazłam pod wpływem planu działki. Powinnaś dostać "Medal Początkującego Ogrodnika" za ten wyczyn. Ziemia u Ciebie wygląda całkiem, całkiem. I dżdżowniczki. Hmmm, zostaje mi pozazdraszczać. Jeśli chodzi o "zielska", to pokrzywy wykorzystasz z wielkim pożytkiem, a te kolejne zielska wygladają przyjaźnie i jakby znajomo. Widzę, że znające się na rzeczy osoby u Ciebie już są. I dobrze, bo to znaczy, że będzie super.
Pozdrawiam serdecznie.


roma2 ojejuuuuu, aleś połechtała moją próżność. Dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa. Zupełnie się nie spodziewałam, że plan się tak spodoba. To było klejone wyłącznie dla mojej ułomnej wyobraźni przestrzennej
Ale coś czuję, że na tym się moje ogrodnictwo kończy, bo ni w ząb nie znam się na tym za co się wzięłam a tak w ogóle witaj i dziękuję za odwiedziny
____________________
Ania Z motyką na słońce
alis 21:16, 06 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Constans napisał(a)


Ożesz kurde, no prawdziwe dzieło architektoniczne Witam się i ja i zapisuję watek do podglądania, już po tym wstępie wiadomo, że będzie super!
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Constans 21:26, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
hihihi no wariatki tego nie byłabym pewna, nie mam pojęcia kiedy co kwitnie, jak dbać, co jaką glebę lubi. Ale co tam - najpierw przygotuje ziemię, postawie domek, wykopię studnię, a później będę sie martwić o resztę witam Alu i zapraszam choć do tego super nie mam pewności
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 21:26, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
yyyy, w sensie moja połówka zrobi a ja będę mocno pomagać
____________________
Ania Z motyką na słońce
natka098 21:53, 06 wrz 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Cudny ten projekt, nigdy bym na coś takiego nie woadła, żeby zrobić. Masz szansę na maksymalna minimializację błędów jakie się popełnia podczas planowania ogrodu.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies