Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z motyką na słońce

Pokaż wątki Pokaż posty

Z motyką na słońce

Constans 11:29, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
a może tak?


____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 11:29, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
wuceta już nie ma będzie turystyczny
____________________
Ania Z motyką na słońce
anbu 11:31, 06 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Constans napisał(a)
wuceta już nie ma będzie turystyczny


No popatrz Aniu, działasz z prędkością światła

A rabaty jak?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Constans 11:37, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
warzywniak tu gdzie te kwadraty a o reszcie na razie nie myślę bo i tak już mam mózg zlasowany od pochłonietej do tej pory wiedzy. rabatki krzaczkowe i kwiatowe tak raczej od wejścia w stronę domku...
____________________
Ania Z motyką na słońce
wiklasia 11:45, 06 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
A tę studnię to sobie można tak przestawiać? Znaczy chodzi mi czy prawdziwa z wodą będzie, czy tylko atrapa.

I witam się, i kibicuję, i podziwiam zapał modelarski
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
anbu 11:45, 06 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Aniu chyba ważne jest (na moje oko laika): sąsiedztwo - czyli co masz a płotem?, kształt rabat, umiejscowienie chałupki i innych stałych elementów na działce.

Zima jest do planowania na forum, więc spokojnie
____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 11:47, 06 wrz 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Constans napisał(a)
Cześć Iwonko Dzięki za wizytę. Nie spodziewałam się, że mój wucet zrobi taką furorę ale cieszę się, że jest się z czego pośmiać zapisuję również do przeczytania Twój wątek (kurcze coraz więcej zapisanych - kiedy ja to doczytam od dechy do dechy)
nie przeczytasz, nawet się na to nie nastawiaj problemem jest być na bieżąco
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Constans 13:00, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
wiklasia napisał(a)
A tę studnię to sobie można tak przestawiać? Znaczy chodzi mi czy prawdziwa z wodą będzie, czy tylko atrapa.

I witam się, i kibicuję, i podziwiam zapał modelarski


Wiklasia, będziemy kopać studnię na kręgi, bo na naszych działkach nie ma bieżącej wody dopóki więc wszystko na kartoniku to wszystko można Witaj i dziękuję za kibicowanie
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 13:06, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
anbu napisał(a)
Aniu chyba ważne jest (na moje oko laika): sąsiedztwo - czyli co masz a płotem?, kształt rabat, umiejscowienie chałupki i innych stałych elementów na działce.

Zima jest do planowania na forum, więc spokojnie


Aniu, po prawej od wejścia jest działka sąsiada. Ma On przy płocie trawkę, jakąś rabatkę warzywną i wucet naprzeciwko wejścia jest już granica ROD i kawał pola za ogrodzeniem, a po lewej od wejścia następny ugór do zagospodarowania, którego długo nikt nie weźmie, chyba że znajdą się drudzy tacy szaleni jak my i się podejmą tej nierównej walki z chwastami
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 13:09, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Najbardziej mnie ogranicza regulamin ROD wszystkie budynku 3 metry od granic działki, ogrodzenie nie wyższe niż metr, drzewka nie wyższe niż 2 metry, itd.
____________________
Ania Z motyką na słońce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies