Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z motyką na słońce

Pokaż wątki Pokaż posty

Z motyką na słońce

Constans 22:01, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
natka098 napisał(a)
Cudny ten projekt, nigdy bym na coś takiego nie woadła, żeby zrobić. Masz szansę na maksymalna minimializację błędów jakie się popełnia podczas planowania ogrodu.


Natalka dziękuję. Taki właśnie był mój cel rejestrując się tutaj matko i córko jak dobrze, że ja znalazłam to Ogrodowisko Choć na razie to mi daleko do roślinek tak cudnych, jakie tu oglądam, ale może kiedyś uda mi się osiągnąć choć namiastkę tych pięknych ogrodowiskowych miejsc Dziękuję za odwiedziny i dobre słowo
____________________
Ania Z motyką na słońce
Mary 22:25, 06 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Constans napisał(a)

Czegoś takiego to ja jeszcze na Ogrodowisku nie widziałam!
Przypomniałam sobie, jak w czasie budowy domu, projektowałam zabudowę kominka z klocków.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasiek 22:27, 06 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ale fajne, dobry pomysl
____________________
Bawarka
Constans 22:35, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
MariBere, Kasiek Dzięki dziewczyny To wszystko jeszcze palcem na wodzie malowane. Czytam ogrodowisko dzień i noc i średnio co 3 godziny mam inną koncepcję, a bo to o hostach się czegoś dowiedziałam, a że takie fajne trawy istnieją...i ta moja altanko-domek tak wędruje po tym kartoniku Pozdrawiam
____________________
Ania Z motyką na słońce
nawigatorka 22:36, 06 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Niewiarygodne miałam już różne pomysły (mam na to świadków) ale mnie pobilas i to wielokrotnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Constans 22:43, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
nawigatorka napisał(a)
Niewiarygodne miałam już różne pomysły (mam na to świadków) ale mnie pobilas i to wielokrotnie


Nosz kurde bo ja ni hu hu nie mogłam sobie tych odległości od punktów stałych wyobrazić czy ja przejadę tą taczką tam czy nie, czy z wiadrem mi będzie wygodnie tam leźć, czy nie stąd te kartoniki. Z resztą zanim się ujawniłam na ogrodowisku to zdążyłam się naczytać u Danusi i Toszki o PLANIE Dzięki za dobre słowo
____________________
Ania Z motyką na słońce
Magda70 08:11, 07 wrz 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Constans napisał(a)

a tu trochę podgolone


Oj...ten obrazek przypomina mi widok naszej dzialki jesienią ubiegłego roku tej nad jeziorem.

Kawał pracy przed Tobą. I widzę, że Toszka wzieła Cię pod skrzydła. To dobrze
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:15, 07 wrz 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Constans napisał(a)


No padłam. Jeszcze u nikogo nie widziałam takiego planu.
Jesteś niesamowita!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Constans 08:42, 07 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Magda, witaj i dziękuję Obejrzałam Twoją wizytówkę i doła dostałam kiedy ja będę miała tak wszystko poukładane...ech.
____________________
Ania Z motyką na słońce
makadamia 09:27, 07 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Za dwa - trzy lata możesz mieć już fajny ogródek - w zależności od tempa prac. Nie wiem, czy to dla Ciebie dołujące czy pocieszające

A masz już sprecyzowane plany względem domku? jakie funkcje ma pełnić?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies