Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródkowe rewolucje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe rewolucje

makadamia 07:41, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jakie zmiany! Ten murek jest imponujący!
Naprawdę świetnie się zapowiada
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Dominika11 07:46, 16 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj

zmiany super
bardzo ciekawie to wyglada
zaznaczam i bedę zagladać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kerii 14:47, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj bardzo ładny ogród mnie to się w sumie podobał przed i poa murki super
W tamtym przed bardzo fajna była różanka i nie rozumiem co Ci przeszkadzało, że róże w różnych kolorach choć z gustami się nie dyskutuje ja lubię kolorowo
będę podglądać
____________________
Jola Moja glebo terapia
kamcia 17:52, 16 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Aniu,Asiu,Kamilo,Marysiu,Marzenko,Asiu,Dominiko i kerii dziękuję za odwiedziny i za miłe słowa.

KamaG mieszkamy blisko, a częściej spotykamy sie na necie , Zakładaj wątek i Twój ogród bedziemy projektować.

Niestety tak jak Marysia wspomniała moje rodki co kupiłam wiosną dopadła guzowatość gorzeni. Takie oto rodki musiałam wyrzucić



tyle miały pąków



____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
kamcia 19:27, 16 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Mary 19:54, 16 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
kamcia napisał(a)

Co to za klonik na pierwszym zdjęciu?
Te kuliste niskie iglaki przed Miskantem (ML?) to świerk Nidiformis? Bardzo fajnie wyglądają.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Toszka 20:09, 16 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
kamcia napisał(a)



tyle miały pąków





Jeśli tylko cię mogę pocieszyć to... pocieszam one wbrew pozorom mają mało pąków kwiatowych, a więcej jest liściowych... mam nadzieję, że ci teraz ciut lżej na duszy...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 20:41, 16 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Hej kamcia
____________________
Ania Ogród Ani :)
kamcia 21:04, 16 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Marysiu na pierwszym zdjęciu jest mały ambrowiec. Przed ML tak jak napisalaś nidiformis

Toszko witaj.

Szkoda mi ich i tyle , ale wiem dla dobra ogródka musze to zrobić. Dzisiaj po raz kolejny oglądałam dwa rodki, które jeszcze zostały i na jednym też znalazłam malutką narośl, tak więc chyba kolejne dwa wyrzuce , chociaż powiem szczerze, że mam ochotę je zostawić i zobaczyć co bedzie na wiosnę. Chyba mniej by bolało gdyby zimą mi wymarzły.
Mam tylko nadzieje, że one były już z tą chorobą kupione, i jak je teraz wykopałam to nie zdążyły mi ziemi zakazić.

Aniu hej

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
KamaG 21:07, 16 wrz 2016

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 3
Kamcia, ja to mam taki nieogar w ogrodzie, że wstyd pokazać. Napatrzyłam się na forum na piękne ogrody i mi zazdrość. Zawściekłam się teraz i próbuję chociaż trochę poplewić. Może jak pozbędę się ostów metrowych, a mój "babkownik" i "kończynownik" znów będzie można nazwać trawnikiem, to odważę się pokazać publicznie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies