Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródkowe rewolucje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe rewolucje

kamcia 19:54, 23 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Dziękuję dziewczyny za wizytę i zapraszam

Aniu nie to, że nie chciałam założyć wątku tylko zastanawiałam się czy dam radę go prowadzić,a że już jesień to próbuję

Wiosną będę zmieniała kolejne nasadzenia, to może więcej się będzie działo. Problem mam taki, że w pobliżu nie mam fajnych szkółek, gdzie mogłabym kupić roślinki. Mogłabym pojechać gdzieś dalej, ale nie mam dużego samochodu, aby przewieźć większe rośliny.


Kilka dzisiejszych jesiennych fotek




tutaj muszę coś przed żóltymi tujkami posadzić


to co rośnie przed szmaragdami wiosną do zmiany
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
alis 20:04, 23 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Pięknie!
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Nett 20:35, 23 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
kamcia napisał(a)
Dziękuję dziewczyny za wizytę i zapraszam

Aniu nie to, że nie chciałam założyć wątku tylko zastanawiałam się czy dam radę go prowadzić,a że już jesień to próbuję

Wiosną będę zmieniała kolejne nasadzenia, to może więcej się będzie działo. Problem mam taki, że w pobliżu nie mam fajnych szkółek, gdzie mogłabym kupić roślinki. Mogłabym pojechać gdzieś dalej, ale nie mam dużego samochodu, aby przewieźć większe rośliny.



Kama, u mnie podobnie. Mam w pobliżu jedną szkółkę, z której wszystkim rośliny chorowały i drugą, która ma straszne ceny, bo brak konkurencji, więc zmuszona jestem kupować w necie. Z różnym skutkiem niestety.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
kamcia 20:37, 23 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Alis dzięki , właśnie przed tymi tujkami na nóżce posadziłabym te Twoją szałwię. Będzie pasować?
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
anbu 21:45, 23 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ślicznie!
____________________
Ania Ogród Ani :)
kamcia 14:14, 24 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Znajoma wyrzucała bukszpany, bo są rude i brzydkie, więc je przygarnęłam i zrobiłam z nich obwódkę. Zobaczcie czy tak może być i czy coś z nich będzie? Na razie ich nie wsadzałam więc moge jeszcze pozmieniać, czy odległości sa ok czy je poprzesuwać


____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
anbu 14:27, 24 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
A dlaczego są rude? Czy to jest grzyb?
____________________
Ania Ogród Ani :)
kamcia 14:33, 24 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
nie wiem, ale rosły na pełnym słońcu, pewnie nie były nawożone. Popryskam może na grzyba. Ania a ksztalt i odległości mgą być?
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
anbu 15:28, 24 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kamciu ja nie wiem, moje niektóre buksiki z małej obwódki na umbrowej też czasem wypuścił taki rudy pęd dlatego pytam co to?
Ja spryskałam topsinem, teraz co tydzień jadę OW.

A kształt jest fajny ale musisz napisać jaka jest ogólna koncepcja nasadzeń.
____________________
Ania Ogród Ani :)
kamcia 16:58, 24 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
w środku obwodki z bukszpanu ma być klon palmowy dissectum atropurpureum, po lewej berberysy admiration, dywanik z trzmieliny i begonie długokwitnące
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies