Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródkowe rewolucje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe rewolucje

ewelaa74 15:32, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/125/1254090/original.JPG[/img]




Nieźle Ci wychodzą te zmiany.
Bardzo ładnie - szczególną uwagę przyciągają trawy - jak to trawa? Pamiętasz?
pozdrawiam
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
kamcia 21:28, 21 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Marzeno staram sie plewić na bieżąco, ale ogródek mały i jeszcze nie obsadzony to jakoś daje rade

Ananasku witaj. Murki są z piaskowca, który został wykopany podczas budowy fundamentów. Najpierw byl położony jako suchy mur, jak widać na zdjęciach z pierwszej strony, a na wiosnę panowie od kamienia ciosali z niego takie "równe" kawałki. Pod murkiem jest wylewka. Wysokość mamy różną w zależności od poziomu sąsiada. Najwyżej ok.1.20. Zdjęcia mam tylko te co wkleiłam.

Aniu zapraszam

Aniu u mnie to jeszcze nic ciekawego, mam nadzieję, że wiosną będzie dopiero co pokazać

Cześć Ewela. Trawka ta "zielona" po prawej to morning light, a ta brązowa to kupowana bez nazwy więc nie wiem.

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Mary 22:00, 21 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Ta brązowa przypomina turzycę Buchanana.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
kamcia 22:07, 21 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Dziękuję Marysiu za nazwę, kupowałam ją jeszcze przed O, wiec wtedy na nazwy zbytnio uwagi nie zwracałam
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Dominika11 07:57, 22 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
kamcia napisał(a)
Mój wrzosiec to Praecox Rubra, pisze, że nby ma kwitnąć styczeń- kwiecień

Porobiłam wczoraj po raz pierwszy sadzonki rozchodnika, ciekawe czy coś z nich będzie, zadołowałam narazie na pustej rabacie


a ta rabata, aż do samego domku czeka na swoją kolej



no no kochana nie obijasz się tyle sadzonek ja też musze porobić, ale czasu brak

rabata się doczeka - będzie super w ogóle już masz przecież wspaniale rabaty bardzo mi się podobają
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kamcia 11:00, 22 wrz 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Sadzonek zrobiłam tylko 10 tak na próbę.

Na tej rabacie ma być obwódka z bukszpanu, w środku klon palmowy, jeszcze grujecznik, miłorząb, to z takich większych, a tam bardziej w stronę domku tuje aerospicata i yellow ribbon, przed nimi różaneczniki (ale teraz się ich boję po tej mojej sytuacji) żurawki itp.

Toszko jeśli zaglądasz mam takie pytanie ile musi leżeć obornik, by móc go sypać na rabaty? i który lepszy koński, krowi czy kozi?

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
alis 12:26, 22 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Kamciu piękne zmiany, przemyślane i jest super. Przejrzałam cały wątek, będę do Ciebie wracać
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Ananasek 21:55, 22 wrz 2016

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 221
Super masz ten murek... a materiał na niego gratis, czekał sobie pod ziemią świetnie! Bardzo mi się podoba Dziękuje za odpowiedź.
____________________
Beata Moje nieplony
Nett 22:19, 22 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Witaj Kamciu. Super zmiany u Ciebie. Ogród bardzo ładny, uporządkowany, równiutki- taki jak lubię. Ślicznie.
Pozdrawiam
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
anbu 12:51, 23 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kamciu przeleciałam wcześniej przez Twój watek jak wicher z powodu braku czasu
Dziś uczciwie usiadłam, poczytałam, pooglądałam i muszę napisać, że pięknie masz. Uwielbiam taki właśnie porządek jaki nam pokazujesz.
Murki są rewelacyjne

No ja dalej nie pojmuję czego Ty wcześniej wewątka nie chciała założyć No nie pojmuję!
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies