Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z miłości do brzozy ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z miłości do brzozy ...

Aggaa 19:31, 17 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Wendy79 napisał(a)
Hej Aga! Ściągnął mnie do Ciebie tytuł z brzozą Podobnie jak Polinka, zazdroszczę ludziom ogrodów z dojrzałym drzewostanem. Widzę u Ciebie duży ruch, na pewno będzie się działo i nie wątpię, że Łódzkie Dziewczyny świetnie się Tobą zajmą. Będę podglądać, to się czegoś nauczę. Serdecznie pozdrawiam z Dolnego Śląska- Aga (też Waga )


Witaj Aga ... z dolnego śląska , zresztą Miło mi Cię gościć. U mnie jeszcze nie ma co ogladać No tak jedynie duże drzewa, dla których faktycznie kupiliśmy tę działkę.
Moja droga do ogrodu jeszcze daleka. NIe ukrywam, że liczę na łódzkie dziewczyny U mnie to jakoś powoli idzie. Długo pracuję, potem dwa szkraby do ogarnięcia , tańce zajecia dodatkowe dziewczyn... a weekend nie jest z gumy.
Dobrze, że M jest bardziej "elastyczny".
Zapraszam i pozdrawiam Wagę
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Aggaa 19:43, 17 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
UrsaMaior napisał(a)
Tej czeremchy nie wywalasz?


W sumie to chciałabym sie jej pozbyć, ale ona u nas tak ładnie wygląda

Rośnie idealnie na środku i jest w takim punkcie, w którym chcemy oddzielić część rozrywkową, reprezentatywną ogrodu od części mniej atrakcyjnej wizualnie, czyli drzewa owocowe, warzywnik- przechowalnik oraz dom ogrodnika (przez mojego M nazwana kuźnią)
Jest dość kłopotliwa, jesienią ma dużo owoców no i strasznie się rozrasta przez kłącza (tak to chyba się nazywa).
Posadziłam przed nią tulipanowca z myslą, że kiedyś ją wytniemy... ale kiedy on urośnie???

więc póki co czeremcha zostaje
____________________
Aga Z miłości do brzozy
UrsaMaior 20:55, 17 paź 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
Przemyśl to, ja u siebie wywaliłam wszystkie i dłuuugo walczyłam z siewkami:/ Na dodatek wszystko było fioletowe od owoców i osr... przez ptaki. Żal mi było, że im stołówkę likwiduję, ale po prostu nie mogłam tego zaakceptować. Dostały w zamian karmnik.
____________________
ogród pod lasem
Aggaa 21:48, 17 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Mam mnóstwo czeremchy dookoła. Na działce sąsiadów, wszędzie. Nawet niedaleko znajduje się ulica czeremchy wiem , że to dziadostwo. Może w przyszłym sezonie zaczniemy od skrócenia o 1/3.
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Aggaa 20:02, 19 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Kochani w końcu wsadziłam moje daniki Hura
Oczywiście deszcz mnie zastał w czasie prac polowych, zmoczył troszeczkę, ale tak się zawzięłam, że nic nie mogło mi przeszkodzić
Pod bryłę dorzuciłam obornik granulowany i wokół bryły mączkę

Zamówiłam cudną szałwię różową, ma przyjechać w piątek, więc na sobotę kolejna robótka już zacieram rączki

... no a trawy niestety już na wiosnę

Zrobiłam kilka fotek... w jednym miejscu coś mi nie gra jeszcze mogę przesadzić
Co wy na to?
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Aggaa 20:04, 19 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
o kurka zdjęcia nie przeszły, a długo się wgrywają
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Aggaa 20:15, 19 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497



i cały bałagan też
____________________
Aga Z miłości do brzozy
AnnaCh 20:32, 19 paź 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mi się podoba Jeszcze jak Ci Renata pomagała, to przecież musi być dobrze
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Juzia 20:35, 19 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38515
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Aggaa 20:40, 19 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
AnnaCh napisał(a)
Mi się podoba Jeszcze jak Ci Renata pomagała, to przecież musi być dobrze


Dziękuję Ci Aniu
Renia mi pomogła z lewą stroną i ona wyszła fajnie , miałam to przenieść na prawą stronę i o ile po prawej stronie na krótszym boku podoba mi sie rozstawienie to na dłuższym boku tak sobie.
Porozstawiane doniczki to (duża doniczka - stipa) mała doniczka to szałwia i pomiędzy amazon mist
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies