Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

hankaandrus_44 07:24, 20 lut 2018


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7203
Piękne zdjęcia, na swoje pióropusze muszę jeszcze poczekać, u mnie jeszcze nie doczekałam się ich w takiej ilości. Pogodnego dnia, u mnie póki co mgła i zero na liczniku.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 11:40, 20 lut 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Tylko w lutym takie pioropusze. Później zaczynają się wyruszac i pozostają same łodygi.
Trawy Posadzone jesienią 2013 r. Jesienią z donice litrowych. W tym roku wiosna już do przerwania.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 11:42, 20 lut 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
hankaandrus_44 napisał(a)
Piękne zdjęcia, na swoje pióropusze muszę jeszcze poczekać, u mnie jeszcze nie doczekałam się ich w takiej ilości. Pogodnego dnia, u mnie póki co mgła i zero na liczniku.



U nas piękne słońce. Plus 2 w cieniu na słońcu +15. Od razu chce się iść przed siebie zaraz wyruszam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magleska 12:18, 20 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
dziękuję za pouczający wykład o choinach ....na pewno zostają u mnie są śliczne .....
skalniak luuuubię ....
u mnie dziś rano było -6 ...a teraz znowu pięknie słoneczko świeci ,ale śnieg leży nadal
pozdrawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 12:57, 20 lut 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Dzięki za info o trawach, wiem wszystko. Na porównanie dereni chętnie poczekam, nie spieszy sie. Mam w okolicy jakiegoś z czerwonymi gałązkami. Urywałam je w tym roku do dekoracji. A u siebie miałam mieć Ivory ale Ewa Pszczółka napisała że to nie Ivory.

Resztę napisałam u mnie dzięki i pozdrawiam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Basilikum 14:40, 20 lut 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Skalniak zima tez fajnie wyglada
jak sie nazywaja te trawki ze strusimi piuropuszami? takie same rosna u nas przed przedszkolem i bardzo mi sie podobaja a nie wiem jak sie nazywaja
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 15:48, 20 lut 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Basilikum napisał(a)
Skalniak zima tez fajnie wyglada
jak sie nazywaja te trawki ze strusimi piuropuszami? takie same rosna u nas przed przedszkolem i bardzo mi sie podobaja a nie wiem jak sie nazywaja


Jak śniegu nie ma to tak, chociaż jak przykryty śniegiem też efekt pagórkow.
Nazwa mi wypadła z głowy jak sobie przypomnę to napisze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mira104 21:38, 20 lut 2018


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Elu jak długo masz już choiny kanadyjskie? Zastanawiam się ile czasu muszę czekać, aby moje też takie duże urosły.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
ElzbietaFranka 08:39, 21 lut 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Mira104 napisał(a)
Elu jak długo masz już choiny kanadyjskie? Zastanawiam się ile czasu muszę czekać, aby moje też takie duże urosły.


Jeszcze raz napisze te mają ok 7-8 lat były przesadzanie w wilgotne miejsce kupowane też ok 1 1 metra ale dosyć ładne. Po przesadzanie 2 sezony się aklimatyzowaly centymetrów dorosły. Teraz maja ok 3 m. Rosną w tym miejscu 3 szt nie można zrobić foty z tyłu bo zarośnięte przywieszka takie same. Jedna ma 2 przewodniki.



Te poniżej mam od 2014 roku były wyższe 1,5 M 18 szt 15 pod płotem rośnie a 3 szt porozrzucane po ogrodzie te były kupowane w dużych donica kupiłam 20 2 szt się zmarnowały przywieźli zasuszone. Choina potrzebuja wilgotne go podłoża. Te 18 nie były jeszcze cięte dopiero w tym roku będą. Ładnie rosną.
Poniżej jedna z luźno posadzonych


7
Po prawej stronie w okresie wypuszczenia bombelkow odrostow piękny widok w realu

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 15:40, 21 lut 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Dzisiejszy spacer piękna pogoda krowa na prostym drzewie pojadą. Czego to nie wymyślą.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies