Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Mirka 23:06, 20 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)





Jak wyjeżdżałam to właśnie od Grójca i Tarczyna szły czarne chmury zawsze jak z tej strony chmury idą to myślę o Tobie.
Jutro będę wiedziała czy u mnie też popadało. Dzisiaj pani u której kupowałam truskawki mówiła, że już za dużo tej dobroci z nieba. W radlinach ziemniaczanych woda stoi to zaczyna być nie dobrze.
Cieszę się ze o mnie myślisz Elu deszcz pada źle nie pada jeszcze gorzej ja tam wolę żeby padało.Trawka mi w tydzień wykiełkowała.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 23:42, 20 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
CD







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 23:55, 20 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Elu wybierasz się może do Hani Anabll?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
AniazUroczyska 01:23, 21 cze 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Mirka napisał(a)
Elu deszcz pada źle nie pada jeszcze gorzej

Święta racja, człowiekowi nie dogodzisz, tak źle i tak niedobrze. Inna sprawa, że powinno to być jakoś odgórnie rozplanowane w sposób bardziej równomierny A swoją drogą, w tym roku podobno miała być susza, a tu pada i pada.
Gosialuk 10:12, 21 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
ElzbietaFranka napisał(a)
CD



Cudny widoczek, rzadko fotografujesz oczko z tej perspektywy.

U mnie też właśnie pada, wczoraj padało po południu, a przedwczoraj ulewa. W naszych okolicach dzień bez deszczu, to dzień stracony.
Wszystko rośnie, a trawa i chwasty najbardziej. Już się boję co to będzie jak za dwa tygodnie tu przyjadę.
Masz śliczne róże i ostróżki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
gobasia 12:57, 21 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ElzbietaFranka napisał(a)
CD









Elu powtarzam się ,ale co moge napisać innego jak,ze ładnie u ciebie .Pięknie i klimatycznie ,oczko cudne.

Deszczu ,za dużo chyba nie miałaś? na fotkach nie widać mokradli
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ElzbietaFranka 13:37, 21 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Mirka napisał(a)
Elu wybierasz się może do Hani Anabll?




Mirka odpisałam na priv
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 13:41, 21 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
AniazUroczyska napisał(a)

Święta racja, człowiekowi nie dogodzisz, tak źle i tak niedobrze. Inna sprawa, że powinno to być jakoś odgórnie rozplanowane w sposób bardziej równomierny A swoją drogą, w tym roku podobno miała być susza, a tu pada i pada.




To że pada to nie przeszkadza, ale te ulewy za duży zrzut z nieba za jednym razem. Jeszcze nie jest tragicznie ziemia chłonie. Gorzej, że ta woda spływa do rzek i nie jest zbierana na czasy suszy. Wystarczy,że przez 2 tygodnie nie będzie padało i znowu będzie narzekanie w drugą stronę.

Pozdrawiam Aniu
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 13:45, 21 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
gobasia napisał(a)


Elu powtarzam się ,ale co moge napisać innego jak,ze ładnie u ciebie .Pięknie i klimatycznie ,oczko cudne.

Deszczu ,za dużo chyba nie miałaś? na fotkach nie widać mokradli




Basiu

Dają, rozdają nie wiem jak to nazwać 5000 oczko. Trzeba skorzystać powiedz córce. Można zrobić piękne ciurkadelka.
Dudus tylko nie powiedział skąd wziąć wodę do tego oczka. Z wodociągu to poroniony pomysł. Z rynny kwaśną woda i nie zawsze pada. Trzeba mieć studnie. Nie lepiej było dać dofinansowanie do studni.

Dziękuję że ci się podoba staram się
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 14:08, 21 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Trochę fotek po lewej kalina Kilimandżaro, muszę ją wysadzić ale nie mam zacisznego kąta. Wcześnie zawiązuje kwiaty wlasciwie wcześniej niż liście i boję się aby nie zmarzła. Zimuje w altance tam jest osłonięta od wiatrów







To ciemny beż

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies