Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

AniazUroczyska 14:54, 23 cze 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
ElzbietaFranka napisał(a)




Sylwia jestem pierwszą w kolejce, ale się podzielę.


O widzisz, a ja myślałam ,że to ja jestem pierwsza i że się z Tobą podzielę jeśli będziesz zainteresowana, bo taki zamiar wyczytałam między wierszami A tu się okazuje ,że ja dopiero druga w kolejce , ale ja taka gapa jestem , zamiast pisać od razu na priv , to się ogłaszam na forum. Jakoś się chyba dogadamy
ElzbietaFranka 18:19, 23 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Ania111 napisał(a)



Ela,
różę ślicznie,
Widzę, że twoim deszcz szkód nie narobił.
Moje niestety są brzydkie .
Wstawiłam zdjęcia do wglądu.
Tylko sekator .
Już im nic nie pomoże

Przepraszam Elu
Ale i tak najładniejszy ten
Królewicz
Mam nadzieję, że mi wybaczysz





Aniu tak słodki dzieciak. Bardzo go lubię bo on taki spokojny, wesoły, śpi dobrze je cóż więcej trzeba. Takich to można mieć dużo.

U mnie też wszystko wisi, tylko u mnie jeszcze nie ma takiego rozkwitu i kwiaty róż nie są otrzaskane od deszczu.
Zaraz zobaczę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
JoannA 00:18, 24 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witam się Elu u Ciebie.
Chyba kiedyś tu byłam, ale się po prost nie wpisałam.
Masz bardzo duży i piękny ogród. Wyobrażam sobie ile pracy kosztuje Was utrzymanie go w tak idealnym porządku.
Bardzo podoba mi się oczko, a raczej staw bo ogromne.
Jeśli czas pozwoli chciałabym przejrzeć cały wątek bo zapowiada się ciekawa lektura.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
ElzbietaFranka 08:59, 24 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Joanna jak się orientuję dużo osób się nie wpisuje nie wiem dlaczego tak się dzieje. Mam na ten temat zdanie, ale zostawiam dla siebie.
Ja zaglądając na jakiś wątek przeglądam dokładnie i się wpisuje wymieniając spostrzeżenia chwaląc lub nie.

Mam ponad 40 arów więc jest tu co robić. Inaczej wygląda rozkład roślinności na 1000 metrach a inaczej na 4000 m. Roślin mam bardzo dużo ale się gubią na takim metrażu.

Dziekuje że zajrzałas
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Roocika 12:45, 24 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ElzbietaFranka napisał(a)
Joanna jak się orientuję dużo osób się nie wpisuje nie wiem dlaczego tak się dzieje. Mam na ten temat zdanie, ale zostawiam dla siebie.
Ja zaglądając na jakiś wątek przeglądam dokładnie i się wpisuje wymieniając spostrzeżenia chwaląc lub nie.

Mam ponad 40 arów więc jest tu co robić. Inaczej wygląda rozkład roślinności na 1000 metrach a inaczej na 4000 m. Roślin mam bardzo dużo ale się gubią na takim metrażu.

Dziekuje że zajrzałas

Witaj Elu, często się nie wpisuję, bo nie wiem co napisać, oglądam, nie oceniam, czasami nie pamiętam całego ogrodu albo autor ma dużo stron i nie umiem nic powiedzieć Nie zawsze jest też czas na dokładne przeglądanie.
Czy to źle? Hmm nie wiem.
Czasami dziewczyny rozmawiają na wątkach i człowiek czuje się taki "niezaproszony"
Pozdrawiam i macham i wątek zaraz przejrzę szerzej
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Makao_J 13:38, 24 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ciekawe ile osob mój watek ogląda?
Hehe, szkoda że nie można sprawdzić.

Oj tam, oj tam. Nie ma co się zastanawiać.

Elcia, ja lubię oglądać fotki na wątkach i najlepiej z różnych rzutów żeby nie było nudno. Z bliska, z daleka, makro i bardzo szerokie kadry. Tych ostatkich jest najmniej na forum i często trudno sobie wyobrazić obród jeśli widzi się pojedyncze kwiatki.

Jak widzę ciekawą dyskusję i mogę podzielić się wiedzą to się włączam ale czasami tworzą się dziwne grupy psiapółek i prowadzą dziwne rozmowy to wychodzę. Nie moje klimaty.

Poza tym niektórzy zmienili się z upływem czasu. Jak zaczynali byli bardziej dostępni a teraz obrośli w piórka i ciężko już się rozmawia. Wieczne pochwały to spowodowały. Chyba wolę bardziej konstruktywne wpisy acz kolwiek boję się ich udzielać bo nie każdy jest taki tolerancyjny jak ja .
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Roocika 13:56, 24 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ElzbietaFranka napisał(a)



ElzbietaFranka napisał(a)
CD






Lubię takie zdjęcia Tu widać te 40 a, bardzo dużo pracy trzeba włożyć w taki duży ogród.
Kiedyś nie wierzyłam, teraz już się tak nie dziwię, ale to chyba przychodzi z czasem.

Macham

Ps. Ostatnie zdjęcie to jak fotomontaż ta brzoza w trawie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
greg66 17:20, 24 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ela u mnie od Godlewskiego przyszły podobne sadzonki
Tylko się cieszyć, że jeszcze są firmy dbajace o swoich klientów.
Wnusio fajny ja jeszcze czekam.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 18:16, 24 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Roocika napisał(a)



Lubię takie zdjęcia Tu widać te 40 a, bardzo dużo pracy trzeba włożyć w taki duży ogród.
Kiedyś nie wierzyłam, teraz już się tak nie dziwię, ale to chyba przychodzi z czasem.

Macham

Ps. Ostatnie zdjęcie to jak fotomontaż ta brzoza w trawie






Dzięki Asiu, że zajrzałas, bede z rewizytą


Nie przeglądaj całego wątku 5 ostatnich stron przynajmniej u mnie.

Często jak obejrzę u kogoś od końca ok 7 stron to wracam do początku aby zobaczyć z jak się rodził ogród.

U mnie tego nie ma fotki z 2016 roku październik i pierwsze strony z początku tego roku. Np jeżeli chodzi o trawy pokazywałam jakie sądziłam w 2013 i potem następne lata jak rosły a teraz olbrzymy.

U nas leje widzę na horyzoncie, że się przeciera..

Jestem na działce i mam tyle wody, że mogę obdarować.

Rura żółta to od rynny, ale rynna została odłączona woda nie cieknie



Tutaj to dekiel że studzienki woda wypchała



W żwirze woda

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 18:29, 24 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
ElzbietaFranka napisał(a)




3 lata piszesz. Najważniejsze aby się z gleba związała potem to rzeczywiście rośnie tak jak to krzaki


Tak przyszły zapakowane rośliny z Albamaru zawsze perfekcja



Znowu nowe roślinki
Ech... jak sroki jesteśmy.
Wody to chyba wszędzie pełno.
Pozdrawiam Elu.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies