Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 13:05, 03 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)
Jaka piękna bylinówka. Jednak takie rabaty to wisienki na torcie w ogrodzie Kolorowe, zmienne pełne owadów Daria brakowało Twojego ogrodu.
Też mam przestój na O. Jakoś nie chce mi się focić i pisać, chyba te upały mózg lasują

Miło mi się czyta takie wpisy
Bylinówka bardzo mnie cieszy, bo jest taka kolorowa, dokupiłam jeszcze do niej ostróżkę i M.Memory.

To nie jestem sama, z tym przestojem hihi. No wypadłam z O. przez te długie dni i ciepłą pogodę.
A... dziewczyny ,jesienią i zimą będziemy częściej



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 13:08, 03 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kamcia napisał(a)
Kilka dni mnie nie bylo a tu takie piekne zdjecia.

Kamcia, dużo nie przegapiłas, bo mnie miesiąc nie bylo
Zdjęcia powklejam w wolniejszym czasie, a żeby tak padało kilka dni
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 13:48, 03 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)

Miło mi się czyta takie wpisy
Bylinówka bardzo mnie cieszy, bo jest taka kolorowa, dokupiłam jeszcze do niej ostróżkę i M.Memory.

To nie jestem sama, z tym przestojem hihi. No wypadłam z O. przez te długie dni i ciepłą pogodę.
A... dziewczyny ,jesienią i zimą będziemy częściej




No pięknie masz, kolorowo, to podstawa! Nie znoszę monokolorowych ogrodów gdzie nic kompletnie się nie dzieje (a całkowicie zimozielone mnie przerażają). Na początku myślałam, że tak będę mieć bo kwiaty to tylko problem a teraz nie wyobrażam sobie bez nich rabat i ciągle coś wysiewam i dosadzam sadzoneczki

W zimie, powiem Ci, że ja zsypiam ogrodowo i wogóle nie siędzę na O. Jeszcze tak do grudnia z rozpędu tak a potem aż do marca cisza.

Ostróżek własnie nie mam jeszcze i już kombinuje gdzie je wcisnąć
____________________
SlonecznyOgrod 11:35, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)

No pięknie masz, kolorowo, to podstawa! Nie znoszę monokolorowych ogrodów gdzie nic kompletnie się nie dzieje (a całkowicie zimozielone mnie przerażają). Na początku myślałam, że tak będę mieć bo kwiaty to tylko problem a teraz nie wyobrażam sobie bez nich rabat i ciągle coś wysiewam i dosadzam sadzoneczki

W zimie, powiem Ci, że ja zsypiam ogrodowo i wogóle nie siędzę na O. Jeszcze tak do grudnia z rozpędu tak a potem aż do marca cisza.

Ostróżek własnie nie mam jeszcze i już kombinuje gdzie je wcisnąć

Szczerze to ja też nie znoszę mono haha

Spróbowałam z hortensjami dla efektu , teraz nic tam się nie dzieje, a tyle kwiatów os wiosny juz pokazało swoje piękno, gdybym miała mało miejsca na pewno nie dałabym czy nie zrobiłabym monochromatycznych rabat. Jest lipiec, a więc 5-ty miesiąc ogrodowy w sezonie a jeszcze hortensje nie kwitną.

I odradzam bo wieje nudą, zachwyca tylko przez pewien jeden czas w roku, 1 wow! na które się czeka i czeka. Fajnie to wygląda na zdjęciu ale czasu nie zatrzymasz, nie zawsze tak się prezentuje.


Zauważyłam po sobie gdzie bardziej lubię przebywać, która część ogrodu mnie bardziej cieszy i juz wiem co mi w duszy gra.

Ostróżki super sie pysznią z daleka, warto je mieć.



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:39, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Teraz doszły floksy, które dostałam z wymiany , kolejne w pączkach ciekawa jestem koloru, 4 sztuki już wiem jakie są .



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:42, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:45, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Nowe tawułki przed różanecznikami posadzone dla podtrzymania koloru, bo tu było smutno.




____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:48, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Wiosną 70 naparstnic posadziłam na nowej rabacie.



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:54, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Jeszcze będą kwitły następne, bo są olbrzymie rozety liściowe.

Parę sztuk posadziłam na rabacie różowej z przodu domu.

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:56, 06 lip 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Floks gwiaździsty z nasion- u mnie nowość.




____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies