Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 21:26, 29 sty 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
MonikA napisał(a)
Witam się i ja

Hej MonikA witam Cię u mnie i zapraszam do częstego odwiedzania mnie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
gosika67 22:19, 29 sty 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam, też zaczynam bajkę w ogrodowisku,ale nie potrafię do końca się zarejestrować.Może mi podpowiesz. Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
SlonecznyOgrod 11:50, 30 sty 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
Witam, też zaczynam bajkę w ogrodowisku,ale nie potrafię do końca się zarejestrować.Może mi podpowiesz. Pozdrawiam.

Tak jak każdy, ja też miałam mały problem.
Wejdz w zakładkę forum i tam sprawy techniczne. Poczytaj, musisz skopiować swój link, który masz u góry na pasku i wkleić go w swój podpis, ale w nawiasach muszą byc / takie ukośniki, ja musiałam dopisać i pokasować odstępy przy nawiasach.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Krzysiek_97 14:35, 30 sty 2017


Dołączył: 27 gru 2016
Posty: 130
Ale jak ja bym miał tyle ternu ale by szalał z nasadzeniami
SlonecznyOgrod 18:04, 30 sty 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Krzysiek_97 napisał(a)
Ale jak ja bym miał tyle ternu ale by szalał z nasadzeniami

Ja już mam mętlik, najpierw coś w sadzam a później mi tam juz nie pasuje. No to Krzysiek podpowiedz coś Im więcej się zastanawiam tym więcej chcę zmieniać, nawet juz rozważam likwidację tej drugiej drogi "roboczej" tej po prawej stronie nad płotem. Ach, co począć Chciałabym wszystko i trawy i rododendrony, nasion dostałam od dziewczyn 30 gatunków, liliowce też mi sie podobają...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Krzysiek_97 18:37, 30 sty 2017


Dołączył: 27 gru 2016
Posty: 130
Słoneczny Ogród napisał

Ja już mam mętlik, najpierw coś w sadzam a później mi tam już nie pasuje. No to Krzysiek podpowiedz coś Im więcej się zastanawiam tym więcej chcę zmieniać, nawet już rozważam likwidację tej drugiej drogi "roboczej" tej po prawej stronie nad płotem. Ach, co począć Chciałabym wszystko i trawy i rododendrony, nasion dostałam od dziewczyn 30 gatunków, liliowce też mi się podobają


Nie martw się tez tak mam posadzę coś nawet dobrze się nie zakorzeni a ja już te rośliny przesadzam to jest normalne Jestem za żeby zlikwidować tą drogę "roboczą" uzyskasz więcej miejsca na rabaty czy też na trawnik ale bardziej na rabaty hehe Nigdy nie dawaj na rabacie wszystkiego po trochu jak już to w plamach po 5-10 szt. od razu będzie to estetyczniejsze i ładniejsze Rododendrony i trawy ok. dołóż jeszcze do nich hortensje bukietowe, kule i stożki bukszpanowe. Będzie super tylko jak robisz rabaty to po kilka!!! nie żałuj Tylko jak już to rododendrony w jednym kolorze np.białe w odm."Cunigham's White, wysokie miskanty chińskie i rozplenice japońskie. I na wyższe tło posadź drzewa kolumnowe liściate jak np.miłorząb,ambrowiec czy brzoza pożyteczna.Mam nadzieję że pomogłem??
Jak coś jeszcze chcesz wiedzieć to pisz, czekam z niecierpliwością
Piters 18:49, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Cześć! Wpadam z rewizytą. Twój ogród ma potencjał. Powoli powstaje piękna oaza zieleni. Będę obserwować Twój wątek.
____________________
Ogród od 8 lat...
kamila66 18:56, 30 sty 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Witaj jak zobaczyłam Twoje tuje danica to skojarzyło mi się z tym pięknym ogrodem http://www.ogrodowisko.pl/watek/6212-borowcowy
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
SlonecznyOgrod 15:01, 31 sty 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Piters napisał(a)
Cześć! Wpadam z rewizytą. Twój ogród ma potencjał. Powoli powstaje piękna oaza zieleni. Będę obserwować Twój wątek.

Dziękuję za miłe słowa. Zapraszam, wpadaj często, będzie mi bardzo miło. Tymczasem w oczekiwaniu na wiosnę...


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 15:16, 31 sty 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
kamila66 napisał(a)
Witaj jak zobaczyłam Twoje tuje danica to skojarzyło mi się z tym pięknym ogrodem http://www.ogrodowisko.pl/watek/6212-borowcowy

Hej. U mnie rosną już ok 8 lat, do porównania zdjęcia.


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies