Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 22:23, 28 lip 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
Odętki też mam , białe i fioletowe.Masz te kolory? Ciekawe czy są różowe. Brunery dziś kupiłam na rynku taaakie kolosy i hosty też meg wielkie.A spotkanie z Donią i ze mną , jeszcze ustalimy szczegóły.

Jasny fiolet i białe mam.
Też byłam dzis na rynku ale nawet nie podchodziłam do kwiatów hihi

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:25, 28 lip 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Aktualnie w słonecznym



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:28, 28 lip 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Agania 21:31, 03 sie 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
SlonecznyOgrod napisał(a)
Miskant memory

przetacznikowiec z przodu

Miskant Graziella


Daria, nie wiem co chwalić, ogród zachwyca energetycznymi barwami, jeżówy masz w mega skupiskach, a Memory i ta opaska wokół domu to szał
Czy to miskant, czy rozplenica?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gosika67 21:46, 03 sie 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U mnie przetaczniki przekwitły , już obcięte, jakieś słabe były w tym roku. Spotkanie pod koniec sierpnia u Doni, pasuje Ci?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
SlonecznyOgrod 22:21, 06 sie 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Agania napisał(a)

Daria, nie wiem co chwalić, ogród zachwyca energetycznymi barwami, jeżówy masz w mega skupiskach, a Memory i ta opaska wokół domu to szał
Czy to miskant, czy rozplenica?


Oj kolorów u mnie nie brakuje w tym roku od maja jest mega tęczowo, już ogród chyba się starzeje , ale chyba to dobrze w tym wypadku

Ten rząd traw koło domu to miskanty gracillimusy na przemian z rozplenicą Viridescens ona jest naprawdę wielka jak na rozplenicę.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:24, 06 sie 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
U mnie przetaczniki przekwitły , już obcięte, jakieś słabe były w tym roku. Spotkanie pod koniec sierpnia u Doni, pasuje Ci?


Moje przetaczniki jeszcze kwitną.

Po połowie sierpnia zaczynamy przebudowę domu, więc trudno mi powiedzieć czy znajdę czas, tym bardziej , że to na mojej głowie... ale jak coś to mówcie, zobaczę czy mi sie uda wyrwać.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 11:50, 07 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jakie cudne jeżówkowo i liliowo u Ciebie Daria Uwielbiam oba kwiaty totalnie. Też mam białe lilie, przy wjeździe i goście wchodzące do mnie zachwycają się ich zapachem.
Przetacznikowiec mam taki sam, bardzo podobają mi się jego kwiatostany, czekam, aż się rozrośnie
____________________
SlonecznyOgrod 22:01, 07 sie 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)
Jakie cudne jeżówkowo i liliowo u Ciebie Daria Uwielbiam oba kwiaty totalnie. Też mam białe lilie, przy wjeździe i goście wchodzące do mnie zachwycają się ich zapachem.
Przetacznikowiec mam taki sam, bardzo podobają mi się jego kwiatostany, czekam, aż się rozrośnie

Ja też uwielbiam te kwiaty, choc przyznam, że jeżówki od niedawna goszczą u mnie , lilie z kolei miałam od początku.
Ciekawe czy faktycznie ten sam przetacznikowiec mamy, muszę spojrzeć na nazwę i napiszę.

Ostatnie lilie w tym sezonie, wysokie i pachnące w pęczku 9szt.



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Donia72 20:45, 15 sie 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
SlonecznyOgrod napisał(a)


Moje przetaczniki jeszcze kwitną.

Po połowie sierpnia zaczynamy przebudowę domu, więc trudno mi powiedzieć czy znajdę czas, tym bardziej , że to na mojej głowie... ale jak coś to mówcie, zobaczę czy mi sie uda wyrwać.

")
Daria, zapraszam do mnie umawiaj się z Gośką
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies