Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 21:46, 05 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
anpi napisał(a)
Ale czadowe hortensje!!!"
...i rozchodniki z jeżówkami też!

No to się cieszę


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:49, 05 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
anabuko1 napisał(a)

Hmmm 3 lata.To jeszcze 2...Oj to takie czekanie...
Ale nic czekam na swoje hakonki.
Może takie urosną piękne jak twoje.

Kochana 3 lata ale 4 sezony hihi
Ogród uczy cierpliwości...

Boże, jak kiedyś ktoś napisał, że hortensje będę miała ładna za 3 lata to myślałam że do starości będę czekać, taka to odległa przyszłość była
Teraz juz mam inne podejście

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:55, 05 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
Trawy coraz okazalsze i piękniejsze. Popadało trochę, trawa zaraz się zazieleni.Taki łan jeżówek robi wrażenie.

O tak trawa się ładnie zazieleniła po deszczach i nadal pada, codziennie, wszystko ładnie się napiło, szkoda, że na dłuższy zapas nie może się napić.
Trawy już kwitną, tzn miskanty na razie tak, rozplenice jeszcze nie.
5 szt mam tam tych jeżówek, właśnie efekt jest w większej masie, warto sadzić po kilka sztuk.

Oczko i miskanty w deszczu

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:59, 05 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
Daria co w ogrodzie? Jak ptaszki?

Ptaszki się latem wyciszyły, bo gody się kończyły, są ale nie aż tak ożywione i słabo je teraz słychać.

Takie zwierzątka mogę zaproponować, jak uchwycę ptaki to pokażę, teraz będą na przelotach różne gatunki, których w sezonie tu nie ma.


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 22:01, 05 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Agania napisał(a)
Czadersko u Ciebie, same okazy i jesień już zagląda co?
Z takimi trawami miło się ją wita

Od września to już nie ma co jesień da się odczuć, zobacz trawy już rozkwitły.
Dynie już gotowe


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
gosika67 22:05, 05 wrz 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U nas od rana ładnie, potem deszczyk, tęcza i niesamowita ulewa.Zlało równo. Zdążyłam skosić trawniki.U mnie rozplenice i miskanty kwitną. Jeżówki i przekwitły i kwitną. Jakoś wydaje mi się ,że szybko się kończą. Może za sucho było. Skalniak pięknie się prezentuje, zawsze chętnie przyglądam się co przybyło i jak się rozrasta.Trochę cebulowych zamówiłam.Narcyze babuni bo już dawno chciałam je mieć w ogrodzie i tulipany QUEEN OF NIGHT.
Daria czy ty masz chryzantemki czy marcinki ? Te jesienne kwiatki?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 22:06, 05 wrz 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U mnie budleje oblepione motylami, zawilce , szałwie bąkami. Jeszcze lato trwa. Pięknie ujęłaś owady, uwielbiam takie fotki.
Jak już będę po ... to muszę dynie kupić i wrzosy.Szkoda,że nie wysiałam, zawsze taniej i masz swoje.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
SlonecznyOgrod 20:57, 08 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
U nas od rana ładnie, potem deszczyk, tęcza i niesamowita ulewa.Zlało równo. Zdążyłam skosić trawniki.U mnie rozplenice i miskanty kwitną. Jeżówki i przekwitły i kwitną. Jakoś wydaje mi się ,że szybko się kończą. Może za sucho było. Skalniak pięknie się prezentuje, zawsze chętnie przyglądam się co przybyło i jak się rozrasta.Trochę cebulowych zamówiłam.Narcyze babuni bo już dawno chciałam je mieć w ogrodzie i tulipany QUEEN OF NIGHT.
Daria czy ty masz chryzantemki czy marcinki ? Te jesienne kwiatki?

Ja trawnik dopiero dzisiaj skosiłam, a nie kosiłam od połowy sierpnia, trochę wypaliło słońce, nie było co kosić.
A u mnie rozplenice nie kwitną, o matko ... nie wiem czemu, może właśnie miały sucho i się zatrzymały. Ale na pewno będą.
Będziesz miała sadzenie cebul i na wiosnę podziwianie.

Ja mam marcinki fioletowe ale dostałam też różowe i białe i te co dostałam to mówili, że to chryzantemy ale ja róznicy nie widzę , moje takie same liście mają.



gosika67 napisał(a)
U mnie budleje oblepione motylami, zawilce , szałwie bąkami. Jeszcze lato trwa. Pięknie ujęłaś owady, uwielbiam takie fotki.
Jak już będę po ... to muszę dynie kupić i wrzosy.Szkoda,że nie wysiałam, zawsze taniej i masz swoje.

Lato trwa ale już już widac jesień.
Ja dynie ozdobne siałam ale w cieniu i nie urosły.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:33, 08 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Koniec lata



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:35, 08 wrz 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Szpalerek



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies