Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Pszczelarnia 18:43, 16 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
"Gospodarcze odłogi" - Dana, myślę, że w Twoim obiektywie i spojrzeniu, i one pozowałyby jak te wszystkie owady do Pentaxa. Czyli z klasą.

Odorek, już sama nazwa mnie wzrusza.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agania 18:43, 16 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sesje ślubne taak...Ty w roli fotografa oczywiście, bo kto jak Ty znasz swój ogród do tego najlepiej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gosika67 18:55, 16 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć zaglądam i podziwiam Twoje królestwo, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
dana1s 04:48, 17 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
mirkaka napisał(a)


Widocznie ogród nie miał dla nowych właścicieli znaczenia. Kupili ten dom ze względu na inne wartości. Dla nas ogrodników takie działanie jest nie do pojęcia Dla mnie patrząc na te zdjęcia ogród miał większą wartość niż dom.
Myśląc o swoim domu, czasami zastanawiam się że gdyby sytuacja życiowa zmusiła mnie do sprzedaży, to zawsze myślę że ogród byłby składową podbijającą jego wartość. Widać że nie dla wszystkich.
Danusiu, masz zmysł artystyczny, nowy ogród będzie jeszcze piękniejszy
Aparatu foto zazdroszczę, ale myślę że nawet gdybym miała taki sam to nie potrafiłabym robić tak cudnych zdjęć.
Ciekawe jak wyglądałby mój ogród w Twoich oczach ?


Mirciu myślę, że najbardziej chodziło o lokalizację. To najlepsza dzielnica i bardzo sympatyczna ulica. Dobrze, ze dalej tam stacjonuję tylko 150m wcześniej
Trudno się mówi, każdy z nas ma inny gust i inne potrzeby i na to zwyczajnie nie mamy wpływu. Nie chcę ich oceniać, bo nie mam takiego prawa. Widocznie tak im sie podoba bardziej
Mam nadzieję, że nigdy w życiu nie będziesz musiała podejmować takiej decyzji!

Obecny ogród ma ogromny potencjał i mogę się tutaj wyżyć ogrodniczo, fotograficznie, fizycznie i psychicznie. Same plusy
Chciałabym żeby kiedyś było zagospodarowany w każdym calu, ale wiem że to szybko nie nastąpi. Ten ogród uczy mnie też cierpliwości, a tej nie mam prawie wcale

Bardzo się cieszę, że moje zdjęcia Ci się podobają. To zwykłe pokazywanie tego co mnie otacza. Bardzo lubię to robić chociaż jestem świadoma że daleko im do doskonałości co nie zmienia faktu że to moje ulubione hobby.
Może kiedyś pojadę w Twoje strony, które zresztą bardzo lubię i sie przekonamy

Pozdrawiam porannie !!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 04:55, 17 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anka_ napisał(a)
Jestem tylko cichym słuchaczem i obserwatorem twoich ogrodowych opowieści, ale przyznam, że zakręciła mi się łza w oku jak przeczytałam o poprzednim ogrodzie. I nie jestem sobie w stanie wyobrazić co ty musiałaś czuć.
Ale zaczęłaś pisać nowy rozdział życia i ogrodowej przygody. Jeszcze piękniejszy, z przestrzenią, romantycznością i tym 'czymś'. Bo ten ogród zdecydowanie to 'coś' ma. Ten nie do końca dający się zdefiniować spokój, magię... ogród w którym tak dużo się dzieje, a jednocześnie człowiek znajduje ukojenie...
Szczęśliwcami są ci, którzy mieli okazję poznać twój ogród na żywo. Bo skoro na fotkach (wspaniałych) budzi takie emocje, to na żywo musi być raj...

Jak najbardziej by miało. Taką magię, zwiewność i romantyczność trudno znaleźć. A staw to taka wisienka na torcie w tym wszystkim.


Aniu witam serdecznie w moich ogrodowych progach
U mnie łez było sporo, ale doszłam już do siebie. Całą swoją pasję i miłość do ogrodu obecnie przelewam nad staw
Kocham ten ogród właśnie za przestrzeń i za oddech, który daje.
Znalazłam tu swój azyl i w zasadzie mogłabym tam mieszkać nawet pod gołym niebem
Niewielu widziało mój ogród na żywo. Wszyscy co widzieli, nie mają specjalnie ogrodowego zacięcia i raczej się dziwią, że mi się chce każdą wolną minutę spędzać na grzebaniu w ziemi zamiast iść na rower, czy fitness.
Dla mnie to mój osobisty Raj na ziemi!

Dążę własnie w tym kierunku żeby móc wpuścić tu ekipę i by Ktoś mógł tak samo cieszyć się z otaczającej nas natury.

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 04:58, 17 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Macham poruszona i pobudzona do rozpoczęcia nowego dnia jak zawsze urodą twojego ogrodu.
Sesje ślubne i nie tylko, super pomysł i na pewno wypali. Myślę, że już mogłabyś zacząć rozpowszechniać informację o takiej możliwości. Najlepiej na facebooku. Wiem, wiem, facebook... Ale uwierz jest bardzo wygodny i skuteczny pod tym względem. Moja córka i jej malutka firemka to żywy przykład tego. 3 lata i ledwo radzi sobie z ilością zamówień. Także kilka osób, które prowadzą rękodzięło świetnie sobie radzi linkując do swoje strony na grupach np. o architekturze i wnętrzarstwue.


Kasiu miło, że na pobudkę wybrałaś mój ogród
On daję naprawdę dużo energii!
Do sesji jeszcze trochę muszę rozjaśnić ogród dodatkami, to zostawiam na cały przyszły sezon. Jest zdecydowanie za ciemno. Ogród prześwietlimy i dodamy mnóstwo bieli
Do Facebook'a już się prawie przekonałam, z naciskiem na prawie
Myślę, że żeby zaistnieć jest nieunikniony...



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 05:00, 17 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Jeszcze, pytanie, które kołacze mi się od początku kiedy pokazałaś, że masz staw. Czy nie masz kłopotów z glonami i innym paskudztwem w wodzie?


Popatrz to jest dopiero miniaturka domu
https://www.dwell.com/article/casa-r-felipe-lagos-prefab-e367ca38


Kasiu z tym nie mamy wcale problemu, gorszy jest rów melioracyjny do którego ktoś po drodze wpuszcza dalej ścieki i to jest XXI wiek...

Zaraz zerknę

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 05:02, 17 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anabuko1 napisał(a)

Danusiu co to jest ??


Aniu to Odorek zieleniak Taki robal, który kocha brzozy równo mocno jak ja

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 05:04, 17 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anka_ napisał(a)
Mi to na odorka wygląda. (ciekawe czy dobrze typuję) Niesamowite jak owady cudownie wyglądają w makro.


Aniu bardzo dobrze
To prawda natura w makro jest nieziemska, przecież taki owad to idealny model na śliczną broszkę

Albo taki nadgryziony motylek

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 05:08, 17 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Pszczelarnia napisał(a)
"Gospodarcze odłogi" - Dana, myślę, że w Twoim obiektywie i spojrzeniu, i one pozowałyby jak te wszystkie owady do Pentaxa. Czyli z klasą.

Odorek, już sama nazwa mnie wzrusza.



Ewciu dzisiaj się "pochwalę" mam sporo niezagospodarowanej przestrzeni i wymaga ona pierwsze przemyśleń , pewnych roszad i mnóstwa pracy. Cieszę się , że tak we mnie wierzysz
Odorek jest śliczny z daleka po dotknięciu trzeba długo myć ręce.
Ale i tak słodziak z niego


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies