Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 19:03, 20 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
duju napisał(a)
Dana, również trzymam kciuki.
Wróciliśmy z nad morza, już po wakacjach. A za parę dni już się przeprowadzamy. Dziś przyjdzie farba, łazienka się wykańcza. Już przebieramy nogami...
Wiesz, gdzie mam swój wątek, Ciebie tu odwiedzam, bo lubię Twój ogród, cegłę i zamiłowanie do gliny Pozdrawiam



Justysiu dziękuję kochana!
My jeszcze przed, pozmieniały nam się plany wakacyjne, ale w sumie się cieszę bo już bylibyśmy po, a tak dopiero nas czeka przygoda
Super, bardzo się cieszę że kończycie i wreszcie zamieszkasz w upragnionym domku. Ciekawa jestem, czy ja się kiedyś doczekam?
Wiem muszę wrócić pozwiedzać stare kąty Miło mi, że lubisz moje klimaty. Dziękuję!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:05, 20 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Doranma napisał(a)
Moja droga, Ty ewidentnie opisujesz stan innego ogrodu, niż tego, który pokazujesz na zdjęciach ☺


Dorociu dobrze, że nie widać z daleka skutków suszy. Jest skrajnie sucho. Jeszcze nigdy nie było, aż tak źle.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:13, 20 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj w końcu dotarliśmy do ogrodu. W ruch poszła kosa, kosiarka i odkurzacz. Pomachałam też sekatorem. Trochę czyściej jest, ale czeka mnie jeszcze przycinanie dzikich róż, tawuł i kalin. Musimy też wyciąć jedną iwę, bo uschła zupełnie i przyciąć o połowę wierzbę sachalińską, bo już praktycznie jej nie ma, a tak może jeszcze odbije.


Rano takiego ptaszka upolowałam Upodobał sobie karmnik i wyleguje się tam całymi dniami



Trawa jakby bardziej zielona





i wszędzie pełno motyli

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:15, 20 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
i całokształty







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:16, 20 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278






____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:19, 20 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278








____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Basilikum 00:09, 21 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Dana super masz ptaszka kociolot chyba sie nazywa
Fahne twoje ogrodowe kolorki, takie stonowane
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 19:57, 21 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
Dana super masz ptaszka kociolot chyba sie nazywa
Fahne twoje ogrodowe kolorki, takie stonowane


Izuś ten kotolot jest niesamowity, zamieszkał w karmniku
W ogrodzie nie ma koloru, wszystko jest szare nawet zieleń...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:07, 21 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj trochę popadało, ale zapowiadali ulewy ...niestety nic z tego padało około 40 minut i znów duchota.
Byłam na chwilę żeby uwiecznić ostatni raz naszą szutrową drogę. Jutro asfaltują



Pobiegałam też po ogrodzie, trochę podlało ale hortensje dalej mają zwieszone łebki...
Cóż chyba czas się przyzwyczajać do takich temperatur i suszy. Ten sezon zweryfikuje co przetrwa bez podlewania. Azalki wypadły Kilka przesadzanych jałowców tez nie dało rady.
Reszta póki co żyje i stara się jak może





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:09, 21 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278






____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies