Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

sierotka 20:06, 24 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
dana1s napisał(a)


Boguniu ja tez wpadam tu tylko czasami, pozdrawiam i ściskam mocno!


Dla Ciebie Danuś

Louis Odier ślicznie pachnąca



____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
dana1s 13:15, 25 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)


Dla Ciebie Danuś

Louis Odier ślicznie pachnąca



Dziękuję Kochana!!
Nie wiem czym sobie zasłużyłam na kwiaty, ale to bardzo miłe. Dziękuję jeszcze raz
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sierotka 13:29, 25 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Danuś a swoim serduszkiem zasłużyłaś
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
dana1s 15:29, 26 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)
Danuś a swoim serduszkiem zasłużyłaś


Bogusiu
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:41, 26 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Hej!
Ja ostatnio zaglądam na ogródek raz w tygodniu na 15 minut, ale powoli widać że przyzwyczaja się do panujących warunków i całkiem dobrze sobie radzi bez naszej opieki To dobrze, bo zaraz opuszczę go na dłużej
Jest sucho i widać że hortensje bardzo cierpią, jak jutro nie spadnie zapowiadany deszcz to muszę dowieźć im wodę i to sporo. Reszta jest w stanie ogólnym dobrym.
Chwasty rosną jak szalone, ale nie mam ani siły, ani chęci żeby się z nimi rozprawić... może jak złapię trochę włoskiego powietrza, zachce mi się popracować w ogrodzie
Trochę mnie zniechęca do jakiejkolwiek aktywności ta niepewność w sprawie budowy, bo nie wiem, czy moja robota ma w ogóle jakikolwiek sens. Po wyłożeniu cała dzielnica protestuje nie dość że sporo ludzi czekało na przekształcenie to jeszcze zaplanowali niecałe 100 m za moją działką drogę dwupasmową tzw DKZ . Przy tej okazji chcą wyciąć kompleks krajobrazowy, wywłaszczyć ludzi z ich działek i wyburzyć kilka domów. Masakra jakaś z tym urzędem
Drogę to mogą budować , ale ja małego domku to już nie . Nie potrafię pojąć tej nieziemskiej logiki

Kilka ujęć z mojego lipcowego ogrodu









____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:43, 26 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278








Miłego weekendu Wam życzę !!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:47, 26 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
I jeszcze mam pytanko Co myślicie na temat mojego nowego pomysłu, mam chęć obrzeżyć bergeniami te rabaty, bo jakoś mi się bałagan wkrada. Głupi pomysł i szkoda roboty, czy warto?



tj. tu obok ścieżki od strony trawnika bym puściła, a na tej z tyłu ścięłabym trawnik i tez pas bergenii. Będzie nudno, czy wprowadzi to porządek?
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
greg66 22:40, 26 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
DAnuś a może tam w głębi daj bergenie a tu brunery.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
dana1s 07:04, 27 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
greg66 napisał(a)
DAnuś a może tam w głębi daj bergenie a tu brunery.


Grzesiu dziękuję za opinię. Brunery nie mam, a Bergenii mam sporo do rozsadzenia po drugie nie chcę wprowadzać nowości tylko ujednolicić krajobraz Jeżeli wsadzę coś w ogóle to będą to Bergenie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 10:11, 27 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ale chyba musiałabyś odsunąć od rabaty ścieżkę ceglaną.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies