Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 10:14, 18 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Później góry
Czeskie skalne miasto



z pięknymi jeziorkami



górskie trasy



żeby na koniec zobaczyć takie panoramy


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 10:17, 18 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Na koniec Praga, zakochałam się na zabój i muszę tam wrócić po sezonie , bo tłumy ludzi były większe niż na Pacu Świętego Marka w Wenecji







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 13:03, 18 sie 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
To intensywnie było. Miejsca super.
Chciałabym pojechać jeszcze raz do Wenecji, Ravenny, Bolonii i Triestu. Córka mnie namawia na październikowy wypad do Włoch, ale ona myśli o Rzymie, do którego mnie wcale nie ciągnie.
____________________
Kasia
dana1s 14:44, 18 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
To intensywnie było. Miejsca super.
Chciałabym pojechać jeszcze raz do Wenecji, Ravenny, Bolonii i Triestu. Córka mnie namawia na październikowy wypad do Włoch, ale ona myśli o Rzymie, do którego mnie wcale nie ciągnie.


Witaj Kasiu
O tak było intensywnie, ale tak chcieliśmy... zobaczyć tyle, żeby było co wspominać do przyszłego roku
A ja właśnie w październiku chciałabym do Rzymu Ale to dlatego że jeszcze tam nie byłam


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
greg66 20:30, 18 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Widze że udane wojaże, baterie naładowane, czekamy na decyzje i ruszamy z budową
Ja czekam też na zdjęcia z ogrodu
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
dana1s 19:26, 19 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
greg66 napisał(a)
Widze że udane wojaże, baterie naładowane, czekamy na decyzje i ruszamy z budową
Ja czekam też na zdjęcia z ogrodu


Grzesiu było cudownie, ale czas wracać do rzeczywistości. Trochę się rozleniwiłam
Czekam na odpowiedź urzędu, podobno ma być najpóźniej po 15 września. Trzymaj zatem kciuki!
Dzisiaj razem z chłopcami zaczęliśmy doprowadzać ogród do ładu. Dałam radę tylko trzy godzinki, jutro kolejne. Mam nadzieję, że do środy ogarniemy całość

Dla Ciebie jeszcze trochę mojego urlopu

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:30, 19 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj razem z chłopcami zabraliśmy się za porządkowanie ogrody. W trzy godzinki wykosiliśmy, pozamiataliśmy i wygrabiliśmy liście które sypią się już całkowicie ...jesień puka do drzwi.
Ja plewiłam a oni ładowali na taczki i wywozili na kompost, pół ogrodu za nami. Jutro ciąg dalszy, głównie plewienie bo po tych niewielkich opadach trawsko dostało przyspieszenia. No i koniecznie muszę ciąć, bo dzisiaj nawet nie tknęłam sekatora.

Ogólnie ogródek już nabiera wyglądu









____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:33, 19 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278






____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 12:42, 20 sie 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Jakoś nie widzę u ciebie jesieni. Drzewa po prostu broniąc się przed suszą zrzuciły trochęliści. U mnie było to samo, ale popadało (nawet dziś w nocy) i przestały żółknąć.

Piękne lato
____________________
Kasia
Agania 12:57, 20 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Fajne zdjęcia z urlopu wakacyjnego, było zjawiskowo i z pewnością ciekawie.
Na widok włoskiej pizzy aż ślinka leci znam ten smak
Ogród masz piękny postarał się oczarować właścicielkę po wakacjach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies