Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

pestka56 10:12, 27 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Skoro cała dzielnica protestuje, to może wygracie z tym durnym urzędem.
____________________
Kasia
dana1s 14:38, 27 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Ale chyba musiałabyś odsunąć od rabaty ścieżkę ceglaną.


Kasiu no właśnie nie, chcę wsadzić Bergenie od strony trawnika. Muszę to sobie zwizualizować
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 14:41, 27 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Skoro cała dzielnica protestuje, to może wygracie z tym durnym urzędem.


Mam nadzieję, bo jak nie to M nie bardzo chce budować to 35m2 uważa, że się nie zmieścimy a wydamy niewiele mniej na budowę niż powiedzmy za 60m2 w podstawie, a to by mi w zupełności wystarczyło.
Muszę czekać...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Gosiek33 17:58, 27 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Masakra z tymi planami Może protesty coś pomogą

Myślę o tych bergeniach, patrzę i myślę i chyba bym ich nie sadziła. Rośliny z prawej strony zaczynają wchodzić na ścieżkę, będą zabierały trochę tej przestrzeni i to ładnie wygląda. Bergenie musiałbyś posadzić z 60-70 cm od ścieżki by z drugiej strony nie zawęziły przejścia - tak jest trochę przestrzeni w Twoim i tak mocno zagospodarowanym ogrodzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
dana1s 18:19, 27 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)
Masakra z tymi planami Może protesty coś pomogą

Myślę o tych bergeniach, patrzę i myślę i chyba bym ich nie sadziła. Rośliny z prawej strony zaczynają wchodzić na ścieżkę, będą zabierały trochę tej przestrzeni i to ładnie wygląda. Bergenie musiałbyś posadzić z 60-70 cm od ścieżki by z drugiej strony nie zawęziły przejścia - tak jest trochę przestrzeni w Twoim i tak mocno zagospodarowanym ogrodzie


Gosiu zrobiłam sobie taką wizualkę i doszłam do tych samych wniosków. Chyba mnie już nosi i coś bym chciała robić, stąd ten pomysł
Zaraz jadę odpocząć to mi przejdą dziwne pomysły
Plan jest idiotyczny i absolutnie przeciw ludziom. Może ten protest mieszkańców, otworzy urzędnikom oczy, oby!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
ewsyg 18:34, 27 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, zachwycający jest Twój ogród. Patrząc na zdjęcia mam wrażenie, ze to oaza spokoju
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 22:23, 27 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
A ja tak sobie myslę czy tam w tym urzędzie nie kręcą jakiego interesu i za chwile nie zaproponuja Wam wykupu ziemi przez urząd, podobna sprawa była ostatnio u Jaworowicz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 07:04, 28 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
ewsyg napisał(a)
Danusiu, zachwycający jest Twój ogród. Patrząc na zdjęcia mam wrażenie, ze to oaza spokoju
Pozdrawiam


Ewciu dziękuję serdecznie za miłe słowa
Masz rację panuje tam nieziemskie spokój, to moja oaza
Buziaki!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 07:14, 28 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
A ja tak sobie myslę czy tam w tym urzędzie nie kręcą jakiego interesu i za chwile nie zaproponuja Wam wykupu ziemi przez urząd, podobna sprawa była ostatnio u Jaworowicz


Sylwuś już nad tym myślałam jak mi Pan w urzędzie powiedział że tereny zielone muszą zostać, bo nasi sąsiedzi potrzebują oddechu i przestrzeni. Myślałam, że padnę jak to usłyszałam szczególnie, że tam każdy ma ogród minimum 1000 metrów

Oby tak nie było, dalej mam nadzieję. Jednak trochę ostygłam i nic nie robię nawet tam nie jeżdżę raz praca, a dwa ta niepewność i bezsens urobienia się po pachy.. Chciałbym już wiedzieć tak, czy siak a nie stale czekać. Siedzę u Mamy jak na walizkach...

Kochana, a jak Ty znosisz Waszą sytuację, wiem że musisz sama podjąć decyzję i żadne rady nie pomogą jak się tam nie żyje. Tulę mocno i wierzę że znajdziesz rozwiązanie!
Buziaki
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:32, 28 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj nie usiedziałam i pojechałam do ogrodu na trochę. Podciągnęłam wąż od Teścia, ale ciśnienia prawie nie ma . Nalałam kilka konewek i podlałam hortensje. Wyglądają koszmarnie, tylko anabelki sobie jakoś radzą w tym upale.
Jutro chciałabym trochę ogarnąć przed urlopem, bo jak wrócimy to będzie potrzebna maczeta
Muszę jeszcze podciąć co nie co, wykosić i trochę posprzątać.
Musimy też wymierzyć, czy pomysł Dużego na dwa domki jest realny i czy się zmieszczą. Rozrysowaliśmy sobie i to mogłoby się udać. On już jest dorosły, więc miałby niezły start

Nastał czas jeżówek. zdecydowanie muszę powiększyć ich liczbę







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies