Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 17:48, 15 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Makao_J napisał(a)

Ale przykro.
Taki staw i nie dał rady. Dobrze że idą chłodniejsze dni. Może nie będzie tak parował.


Aniu powoli wszystko wraca do normy i staw się napełnia. Potrwa to trochę, ale już wygląda lepiej
W przyszłym roku będzie znacznie lepiej, bo będzie już studnia i będę dolewała .
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:55, 15 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)
Ach jak ja tęsknię za kadrami z Twojego ogrodu...szarawo piszesz ja też chciałabym coś zmienić dosadzić bylin, poprzesadzać, ziemię mam w końcu do przekopywań odpowiednio miękką i nie za mokrą, u nas ostatnio deszczowo szukam traw do czosnków Millenium, które zamówiłam, eM nie rozumie i ostudza moje zapędy, dążenia
do zmian, a ja chcę żeby mi jeszcze pomagał i szukam skutecznej metody na niego, żeby i jemu się chciało dodać coś nie coś

Mazury też urocze..młody żegluje?

A ja włosy przyciemniłam

Po cichu trzymam kciuki za urzędową decyzję


Aguś możesz nie wierzyć, ale ja też się stęskniłam... są tygodnie kiedy wcale w nim nie bywam, nie mówiąc już o jakiejś pracy.
Szary, wyblakły zielony i wysuszone hortensje nie wróżą pięknej jesieni choć wciąż liczę na kolory
My z M ostatnio prowadzimy poważne rozmowy na temat życia i potrzeb... coraz bardziej skłaniamy się do minimalizmu i kolekcjonowania wspomnień i obrazów w głowie, a nie w domu. I już prawie przesadzona jest budowa mikro domku, głównym powodem jest jego lokalizacja... metraż zszedł na drugi plan

Tak, Duży żegluje. Mazury dały mu wytchnienie przed studiami. Dorosłość przed nim... oby wybierał dobrze!

Ja wyblakłam od słońca, ale chyba polubiłam takie jaśniejsze włosy. W sumie to jestem naturalną blondynką więc czas wracać do źródła

Trzymaj Kochana, tak czy siak zamierzam za jakiś czas nadawać z ogrodu
Buziaki!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
gosika67 17:58, 15 wrz 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Dana, fotki z urlopu ładne, byłam tam, jest bardzo pięknie , też mam mnóstwo fotek, ogród każdą porą u Ciebie ciekawy i fascynujący, pozdrawiam wrześniowo.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
dana1s 18:00, 15 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ostatnio głównym obiektem moich fotek jest niebo . Kocham je niezmiennie
Poranki już mamy jesienne. Mgły i niesamowite doznania towarzyszą mi codziennie..



wieczory tez ciekawe zwłaszcza astronomiczne ciekawostki
tu Pełnia żniwiarzy



W ogrodzie prym wiodą trawy i róże, które powtarzają kwitnienie



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:05, 15 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
gosika67 napisał(a)
Cześć Dana, fotki z urlopu ładne, byłam tam, jest bardzo pięknie , też mam mnóstwo fotek, ogród każdą porą u Ciebie ciekawy i fascynujący, pozdrawiam wrześniowo.


Hej Gosiu
Włochy są nieprawdopodobnym krajem, architektura i zabytki powalają na kolana.
Ogród w tym roku radzi sobie sam, może na jesień uda mi się go ogarnąć
Za rok muszę to zmienić i wygospodarować choć kilka godzin tygodniu na prace ogrodowe

obecnie z chęcią wróciłabym tutaj

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:10, 15 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ogród wymaga sporo pracy, ale uczę się odpuszczać i nie patrzeć na wady tylko dostrzegać piękno i same zalety







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
gosika67 19:41, 15 wrz 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Też u nas niebo było niesamowite, też je uwieczniłam, fotki wrzucę w tygodniu u siebie.Prawda trawy i róże królują, jeszcze hortensje. U mnie jeżówki w tym roku słabe,już czarne suche, jeszcze są niedobitki,nisko rosną.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
duju 14:02, 16 wrz 2019


Dołączył: 12 cze 2017
Posty: 46
Dana, ogród piękny. Tylko my sami widzimy wady, bo wiemy gdzie patrzeć Moja Madzia to już zerówkowiczka. Od 28sierpnia mieszkamy na swoim, nie wykończonym, ale własnym. Trzymam kciuki za Was i pozdrawiam gorąco.
Zdjęcia pełni też mam Piękny był
sylwia_slomc... 14:53, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Tak sobie myślę co tu taka cisza, a Ty się po świecie wozisz Odpoczęłaś? Czytam o decyzji i powiem Ci dobry i taki mikro. Ostatnio w necie czytałam, że coraz więcej powstaje domków dla singli o powierzchni 22 m2 projekt podobno 100 zł kosztuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 15:11, 16 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
dana1s napisał(a)


Aguś możesz nie wierzyć, ale ja też się stęskniłam... są tygodnie kiedy wcale w nim nie bywam, nie mówiąc już o jakiejś pracy.
Szary, wyblakły zielony i wysuszone hortensje nie wróżą pięknej jesieni choć wciąż liczę na kolory
My z M ostatnio prowadzimy poważne rozmowy na temat życia i potrzeb... coraz bardziej skłaniamy się do minimalizmu i kolekcjonowania wspomnień i obrazów w głowie, a nie w domu. I już prawie przesadzona jest budowa mikro domku, głównym powodem jest jego lokalizacja... metraż zszedł na drugi plan

Tak, Duży żegluje. Mazury dały mu wytchnienie przed studiami. Dorosłość przed nim... oby wybierał dobrze!

Ja wyblakłam od słońca, ale chyba polubiłam takie jaśniejsze włosy. W sumie to jestem naturalną blondynką więc czas wracać do źródła

Trzymaj Kochana, tak czy siak zamierzam za jakiś czas nadawać z ogrodu
Buziaki!!

Danuś i bomba1 małydomek to i mniej sprzątania i rachunki niższe. Chłopcy za chwilę z gniazda wyfruną i będziecie z emusiem we dwoje, a chlopcy pewnie weekendowo będą wpadać.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies