Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

AniazUroczyska 23:36, 27 wrz 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Danusiu, czy ten "nieużytek" to Twoja działka ze stawem, czy masz jeszcze jakąś inną ?
dana1s 06:28, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
duju napisał(a)
Bezczelność , to mało ... nie słyszałam, żeby takie trudności robili, u was to śmiechu warte....I nie chciałabym być w Waszej skórze ... nie zazdroszczę
Uściski mocne


Justysiu niestety to się dzieje, a mi już się odechciało biegania i słuchania argumentów nie, bo nie. Taką odpowiedź dostaliśmy na ostatnią reklamację.
W sumie to właśnie urząd zniszczył moje marzenia...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:30, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
greg66 napisał(a)
oj to urzędasy się nie postarali, oczywiście najpierw woda a potem znowu wszytsko rozkopiemy i kanalizacja i tak jest wszędzie. Czy naprawdę tak trudno jest pomyśleć i zrobic coś porządnie.
Ech, tylko się nie denerwować.
Danusiu pozdrawiam serdecznie i życzę abyscie jednak zamieszkali tam.


Grzesiu nie chcę nikogo obrażać, ale myślenia już od nich nie wymagam...
To taki polski obrazek
Dziękuję, choć wiem że to praktycznie niemożliwe.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:34, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Widziałaś jakie TAR pobudowała domki dla jeży?

Dana, nieustająco trzymam kciuki. Ja bym babona jednego widłami pogoniła za ten pomysł z przepompownią. Czy ona w ogóle wie co to jest nieużytek?

A w ogóle skoro nieużytek, to dlaczego nie pozwalają się tam wybudować, a przepompownię to można? To nie ma wpływu na rowy i co tam jeszcze?


Kasiu zaraz zobaczę, u nas schronily się w strefie gałęzi.
Wiele nie brakowało, ale się powstrzymałam. Mnie zatkało, pomyślałam tylko ciekawe jak ta Pani ma na podwórku...
Przez te przeprawy z urzędem bardzo ostygłam ogrodowo, wcale mnie to nie cieszy
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:37, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)


Wzajemnie miło Ciebie Danusiu widzieć
Super moze ktoś tę sprawę pomoże Wam ruszyć wiesz jak bardzo Wam tego źyczę

Wykańczamy domek powoli pomimo ,że metraż mały ale lato wyjazdy ,spotkania rodzinne ,teraz jakieś niedyspozycje zdrowotne u Wal i jeszcze elektryka nie skończona ,wanny brak parę niby drobnych rzeczy a jednak .No ale to już i tak 90 parę procent za nami .Ważne ze juz możemy mieszkać kiedy chcemy ,jest chłodno w lecie jest super Całuski i trzymam mocno kciuki za Was



Boguniu zobaczymy, czy po rozpatrzeniu tej sytuacji w ogóle się podejmie. Mam nadzieję!
Powolutku dacie radę, przecież nikt Was nie goni. Zdrowia Wam życzę i przesyłam buziaki
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:47, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)


No po prostu SZOK i to ta dobra zmiana co miało być tak bezproblemowo Eh .Nieuzytek ?chyba bym wygnala kobietę serio masakra .
Jeżyki ale cudne i to przyroda stawia nas ludzi na nogi bo cała reszta do zatopienia chyba .


Kochana oni się nie szczypią tylko walą prosto z mostu. Mieliby idealną miejscówkę, a kogo obchodzą czyjeś uczucia. Zrobiło mi się absolutnie przykro, tyle roboty i serca żeby ktoś to nazwał nieużytkiem

Jeże urocze były 4 takie kuleczki cudne
Masz rację ludzkość zmierza do zagłady.
Ale mamy sobotę i głowa do góry Miłego dnia!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:52, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Magleska napisał(a)
Danusiu podczytuję na bieżąco i bardzo mi się smutno zrobiło ,że tak Wam pod górkę robią cały czas …..ech....
mam nadzieję ,że dobry prawnik pomoże rozwiązać tą sytuację ….
a baba z wodociągów ….brak słów …
wcale nie dziwię się ,że zniechęcenie Cię dopadło ….ale walcz ,nie poddawaj się
jeżyki słodziaki


Madziu miło mi bardzo, że mimo mojej przerwy na forum o mnie nie zapomniałaś. Ja przez te przeprawy z UM nie mam wcale ochoty robić w ogrodzie a już fotografować w ogóle Deprecha jak stąd do Chin
Mam nadzieję, że coś jednak zdołamy załatwić.
To prawda, jeżyki urocze
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:54, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AniazUroczyska napisał(a)
Danusiu, czy ten "nieużytek" to Twoja działka ze stawem, czy masz jeszcze jakąś inną ?


Aniu dokładnie tak nazwała mój ogród, nie mam innej działki. Zrobiło mi się bardzo smutno
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 09:55, 28 wrz 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Mojemu J przyszło do głowy, żebyś występując do sądu pzeciw urzędowi, zrobiła ekspertyzę przez biegłego sądowego wartości twojego ogrodu. Także wartości każdej najdrobniejszej roślinki, która u ciebie rośnie. Pracę, którą wykonaliście. Do tego dodałabym ekspertyzę ekologiczną.
Jeśli chcą stawiać przepompownię, to niech ci zapłacą pełną wartość. Może się wtedy okazać, że bardziej będzie się tym łobuzom opłacało dać pozwolenie na budowę niż zapłacić rekompensatę za teren.

Poza tym powinniście założyć stowarzyszenie mieszkańców i wtedy występować przeciw gminie jako podmiot prawny. Poczytajcie na ten temat.
____________________
Kasia
greg66 11:50, 28 wrz 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wiecie co, to już jest skandal.
My pare dni temu dowiedzieliśmy się, że tak ze dwa kilometry ode mnie planują wybudować biogazownię. Ona ma stanąć obok nowego osiedla domków tak ze 300metrów od nich. Petycje podpisane sprzeciw mieszkańców jest ogromny ponieważ ten gość co ją chce budować wylał na swoje pole te odpady które będzię pzrerabiał aby pokazać jak będzie śmierdziało. Nie pzrewidział że smród trwał trzy dni i objął teren prawie 10km. Inwestycja ekologiczna ale chodzi o składowanie tych odpadów maja one być trzymane w otwartych kadziach i to to tak śmierdzi. Wójtowa (nowa) zwala na poprzedniego wójta i twierdzi, że nic nie może, y chcemy wynająć prawnika.
No popatrzcie żyjesz w jednym miejscu 20 lat a tu takie coś, aż mnie skręca.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies