Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 17:06, 27 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
KasiaBawaria napisał(a)


O dziekuje Musze zajrzec czy to ona. A duzej wlasnie tez szukam Ale jest tyle odmian, ze sie idzie pogubic


Kasiu nie ma za co
Mam nadzieję, że pomogłam
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:22, 27 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ja ostatnio wcale nie robię zdjęć, bo nie mam kiedy. Na ogródek niestety też mi brakuje czasu, a dodatkowo jakieś zniechęcenie mnie dopadło. Dzisiaj mnie dobiły dwie Panie z wodociągów. Pamiętacie jak pisałam, że nasza ulica się zrzuciła na asfalt, mamy go od sierpnia a wczoraj dostałam pismo, że zamierzają robić kanalizację. Takie cyrki tylko u nas, bo miesiąc temu nie było jak, a dzisiaj jak asfalt leży to już się da. Najlepsze jest jednak to, że chcieli na moim jak to Pani określiła "nieużytku" wybudować przepompownię. Prawie mnie szlag trafił. Zasugerowała, że to jedyne miejsce żeby ulica miała kanalizację, a skoro ja się tam nie buduję to co mi szkodzi. Dalej nie napiszę, bo musiałabym tu kląć. Tak, czy siak napisaliśmy, że się nie zgadzamy.

Na osłodę pojawiły się w moim ogrodzie takie słodziaki
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:25, 27 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278


Na osłodę pojawiły się w moim ogrodzie takie słodziaki


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:26, 27 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278


Na osłodę pojawiły się w moim ogrodzie takie słodziaki




____________________
...uDany ogród; Wizytówka
duju 17:29, 27 wrz 2019


Dołączył: 12 cze 2017
Posty: 46
Bezczelność , to mało ... nie słyszałam, żeby takie trudności robili, u was to śmiechu warte....I nie chciałabym być w Waszej skórze ... nie zazdroszczę
Uściski mocne
greg66 18:08, 27 wrz 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
oj to urzędasy się nie postarali, oczywiście najpierw woda a potem znowu wszytsko rozkopiemy i kanalizacja i tak jest wszędzie. Czy naprawdę tak trudno jest pomyśleć i zrobic coś porządnie.
Ech, tylko się nie denerwować.
Danusiu pozdrawiam serdecznie i życzę abyscie jednak zamieszkali tam.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
pestka56 18:24, 27 wrz 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Widziałaś jakie TAR pobudowała domki dla jeży?

Dana, nieustająco trzymam kciuki. Ja bym babona jednego widłami pogoniła za ten pomysł z przepompownią. Czy ona w ogóle wie co to jest nieużytek?

A w ogóle skoro nieużytek, to dlaczego nie pozwalają się tam wybudować, a przepompownię to można? To nie ma wpływu na rowy i co tam jeszcze?
____________________
Kasia
sierotka 19:53, 27 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
dana1s napisał(a)


Boguniu cieszę się, że mnie odwiedziłaś Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Jak tam wykańczanie domku?
Na temat urzędu nie chce mi się gadać. Po niedzieli idę do prawnika, mam namiar na takiego, który się takimi sprawami zajmuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Buziaki!!


Wzajemnie miło Ciebie Danusiu widzieć
Super moze ktoś tę sprawę pomoże Wam ruszyć wiesz jak bardzo Wam tego źyczę

Wykańczamy domek powoli pomimo ,że metraż mały ale lato wyjazdy ,spotkania rodzinne ,teraz jakieś niedyspozycje zdrowotne u Wal i jeszcze elektryka nie skończona ,wanny brak parę niby drobnych rzeczy a jednak .No ale to już i tak 90 parę procent za nami .Ważne ze juz możemy mieszkać kiedy chcemy ,jest chłodno w lecie jest super Całuski i trzymam mocno kciuki za Was

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 19:58, 27 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
dana1s napisał(a)
Ja ostatnio wcale nie robię zdjęć, bo nie mam kiedy. Na ogródek niestety też mi brakuje czasu, a dodatkowo jakieś zniechęcenie mnie dopadło. Dzisiaj mnie dobiły dwie Panie z wodociągów. Pamiętacie jak pisałam, że nasza ulica się zrzuciła na asfalt, mamy go od sierpnia a wczoraj dostałam pismo, że zamierzają robić kanalizację. Takie cyrki tylko u nas, bo miesiąc temu nie było jak, a dzisiaj jak asfalt leży to już się da. Najlepsze jest jednak to, że chcieli na moim jak to Pani określiła "nieużytku" wybudować przepompownię. Prawie mnie szlag trafił. Zasugerowała, że to jedyne miejsce żeby ulica miała kanalizację, a skoro ja się tam nie buduję to co mi szkodzi. Dalej nie napiszę, bo musiałabym tu kląć. Tak, czy siak napisaliśmy, że się nie zgadzamy.

Na osłodę pojawiły się w moim ogrodzie takie słodziaki


No po prostu SZOK i to ta dobra zmiana co miało być tak bezproblemowo Eh .Nieuzytek ?chyba bym wygnala kobietę serio masakra .
Jeżyki ale cudne i to przyroda stawia nas ludzi na nogi bo cała reszta do zatopienia chyba .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Magleska 23:22, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Danusiu podczytuję na bieżąco i bardzo mi się smutno zrobiło ,że tak Wam pod górkę robią cały czas …..ech....
mam nadzieję ,że dobry prawnik pomoże rozwiązać tą sytuację ….
a baba z wodociągów ….brak słów …
wcale nie dziwię się ,że zniechęcenie Cię dopadło ….ale walcz ,nie poddawaj się
jeżyki słodziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies