Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 09:45, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
galgAsia napisał(a)
Dzień dobry, Dana. Zaglądam do Twojego ogrodu już od dłuższego czasu. I podziwiam siłę i upór w walce o swoje - oprócz tego, że z zachwytem podziwiam ogród . Mam nadzieję, że uda się Wam zrealizować marzenia, pomimo oporu materii żywej i martwej...
Dobrego dnia


Witaj Asiu
Cieszę się, że zechciałaś do mnie zajrzeć. Staram się jak mogę żeby wreszcie móc spełnić marzenie o małym domku z ogrodem, ale ciągłe kłody podcinają mi skrzydła. Nie chcę się tu stale żalić, ale powoli mam dosyć i roboty, i ogrodu, i mojego czasu...
Obyś miała rację!
Miłego dnia
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 09:48, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
vts napisał(a)
ciągle zaglądam, często myślę co u Ciebie jak się czujesz, masz wspaniałą rodzinę która Cię kocha, zdrowie dopisuje i przepiękny ogród, będzie dobrze, wytrzymaj, pozdrawiam
Lila


Hej Lilciu
Dziękuję, że o mnie pamiętasz
To prawda rodzina stawia mnie do pionu, ze zdrowiem gorzej, ale da się znieść. Mam nadzieję, że do wiosny mój kręgosłup będzie w lepszym stanie !
Jeszcze czekam, ale nie wiem jak długo dam radę. Musze wreszcie mieć swoje miejsce i tam osiąść... tylko gdzie?
Pozdrawiam
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 09:49, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AniazUroczyska napisał(a)
Fotka "z dzisiaj"- najpiękniejsza! Ile dereni tam się czerwieni?


Aniu dziękuję
To jedna sztuka , ale ma ze dwa metry średnicy
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 09:51, 26 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Zostawiam Wam trochę zapowiedzi wiosny tej jesieni





no i oczywiście liście



owocki



Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Wam wszystkim!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 10:03, 26 lis 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Czekam na więcej. Wiesz, że lubię zaczynać dzień od spacerku po twoim ogrodzie. Przynajmniej od zapuszczenia żurawia przez płot
____________________
Kasia
Gosiek33 11:13, 26 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
dana1s napisał(a)


Gosiu bardzo dziękuję, kocham to miejsce
Mogę tam postawić tylko domek gospodarczy 35m2 nic innego...
powoli wątpię, że to się kiedyś zmieni. Niestety



A nie możesz postawić najpierw jednego 35 m, potem drugiego i w końcu połączyć ich zadaszonymi łącznikami? Z tego mogłaby być piękna architektura
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Basilikum 13:11, 26 lis 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
i ja zapuszczam zurawia
u mnie tez kwitnie kalina
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AgataM 13:58, 26 lis 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ogród jak zwykle uroczy, o każdej porze roku. Danuś, często zaglądam do Ciebie, i czytam o pietrzących się problemach budowlanych. Dobrze by było, gdybyś skontaktowała się z kimś, kto miał podobne problemy. Może ktoś, coś by podpowiedział. Czy sąsiedzi mieli podobną sytuację?
Całym sercem jestem z Tobą i bardzo bym chciała żeby Twoje marzenie się spełniło Dbaj o siebie Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Mirka 14:39, 26 lis 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Gosiek33 napisał(a)



A nie możesz postawić najpierw jednego 35 m, potem drugiego i w końcu połączyć ich zadaszonymi łącznikami? Z tego mogłaby być piękna architektura
Gosia 35 m możesz postawić i owszem ale jeśli masz działkę np. 1000 m to na każdym 500 m możesz taki domek postawić .Inacze nie da rady.Wiem bo sama tak chciałam zrobić.
Ps. Mam kuzyna w Wydz.budownictwa w gminie.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
sierotka 14:51, 26 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witam Ciebie Danuś wiesz ,ze trzymam mocno kciuki a wiosna cudna
Serdecznie pozdrawiam
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies