Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 19:50, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj po pracy dotarła do mnie niespodzianka. M spełnił moje marzenie, jedno z wielu , ale bardzo mnie ucieszyła. Jestem wprost zachwycona. A tu relacja

tak było, wierzba purpurowa się wyrodziła i długo myślałam co by w to miejsce wsadzić, m wymyślił za mnie


w ruch poszła łopata



łatwo nie było, ale ostatecznie zrobiła miejsce mojemy nowemu nabytkowi



a teraz jest tak





i jak lepiej?
W miejsce Hakuro, która już też jest bardzo stara i niezbyt urodziwa przybędzie najprawdopodobniej Świerk inwersa, chyba że polecacie coś innego. Ma być świerk nie za wysoki i najlepiej jakiś cudaczny
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:55, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)
no co Ty opowiadasz, jak patrze na niektore ogrody to sie zastanawiam skad one sie biora, nawet w ulamku nie umywaja sie do Twojego. Stanowczo za surowo oceniasz swoj zakatek z klimatem. a w tv tez nie wszystko pokazuja, choc czasem i pokazuja to co nieskonczone i plany na przyszlosc. Nie kryguj sie tak, wez za pewnik to co piszemy

sa ogrody wow a sa tez bardzo nieciekawe miejsca, zdarza mi sie nawet wyaczyc program jak ogrod nieatrakcyjny, nie ma co silic sie na zachwyty.

Twoj ogrod jest akuratny do pokazania.


Tarciu aż się rumienię, jak mi tak słodzisz. Też tak mam, że na niektóre ogrody patrzę z podziwem, a inne są dla mnie nieciekawe... ale to myślę kwestia gustu
Może kiedyś jak jeszcze trochę podciągniemy. W tym roku nigdzie nie jedziemy więc za punkt honoru wzięłam sobie warzywnik i cały tył. Tam jest armagedon No i dokończyć ogrodzenie, i most, i jakieś oświetlenie w ogrodzie, i mur w biesiadnym i...itd
Tak , czy siak dziękuję Ci serdecznie za wszystkie miłe słowa
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Magleska 19:59, 04 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Danusiu
Masz przepiękny ogród... Taki jedyny w swoim rodzaju... Ma swój styl i jak najbardziej nadaje się do Maji
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
dana1s 20:00, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiu tu moja Kalina Popcorn

Jakieś dwa tygodnie temu



i obecnie



i na koniec moje tulipanki mało mam ale może na jesień trochę poszaleję





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:02, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Magleska napisał(a)
Danusiu
Masz przepiękny ogród... Taki jedyny w swoim rodzaju... Ma swój styl i jak najbardziej nadaje się do Maji


Madziu dziękuję kochana!
My go ciągle tworzymy, wiem że każdy ogród to nieskończone dzieło ale my musimy jeszcze sporo ogarnąć żeby móc kogoś zaprosić, nie mówiąc już o Mai
Ale kto wie?
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Kasya 20:20, 04 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Dana, zajrzyj proszę do mnie na lilaczka, jaki to wg ciebie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Makao_J 21:12, 04 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Bardzo ładny okaz tego świerku. Gratuluję nabytku.

Bergenie masz wprost olbrzymie. Cudne.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
sierotka 21:56, 04 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Tarciu jestem tego samego zdania w kwestii pokazania ogrodu Danusi
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sylwia_slomc... 23:44, 04 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
dana1s napisał(a)


Tarciu za kaliną pierwsze lilak, a w dalszym planie leszczyna o bordowych liściach.
Bardzo dziękuję za miłe słowa, ale na Maję chyba zdecydowanie za wcześnie jeszcze mnóstwo miejsc do skończenia mamy, a poza tym nie wiem czy mój ogród nadawałby się do tego programu...

Teraz to żartujesz prawda? Mój się nadawał co nawet drzew w nim nie widać, a Twój taki piękny i niby nie Doceniaj to co masz!!!
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 05:47, 05 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Kasya napisał(a)
Dana, zajrzyj proszę do mnie na lilaczka, jaki to wg ciebie ?


Byłam, ale jak sama widzisz aż tak na lilkach się nie znam. Będzie łatwiej jak zakwitnie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies