Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 05:50, 05 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Makao_J napisał(a)
Bardzo ładny okaz tego świerku. Gratuluję nabytku.

Bergenie masz wprost olbrzymie. Cudne.


Aniu też tak sądzę, jest cudny. Muszę zrobić zdjęcia w lepszym świetle, bo już ciemnawo było, ale jest piękny
Bergenie chyba lubią glinę, bo rosną jak szalone Są wdzięcznymi roślinami i wyjątkowo dobrze spełniają się na obwódki.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 05:52, 05 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)
Tarciu jestem tego samego zdania w kwestii pokazania ogrodu Danusi


Boguniu jeszcze nie teraz, ale może kiedyś chociaż ja raczej przed kamerą nie wystąpię...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Milka 05:55, 05 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ładny świerk zmiana na plus. Może koreanka się też sprawdzi, bo można ją ciąć i dowolnie formować i nie rośnie aż tak szybko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dana1s 05:59, 05 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Teraz to żartujesz prawda? Mój się nadawał co nawet drzew w nim nie widać, a Twój taki piękny i niby nie Doceniaj to co masz!!!


Sylwuś ja uwielbiam mój ogród, kocham go zmieniać i upiększać i jestem bardzo wdzięczna losowi, że go mam. To mój azyl, mój raj.
Nie jestem jednak pewna, czy to już ten etap na pokazywanie go w TV, a po drugie nie mam takich zdolności jak Ty, czy inne dziewczyny żeby tak pięknie opowiadać. Twój głos pamiętam do tej pory... mówiłaś z taką pasją Pięknie wypadliście, Ty, W no i oczywiście Wasz ogród.
Może jak dopracujemy co nie co się odważę, ale póki co to nie ten czas
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:04, 05 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Milka napisał(a)
Ładny świerk zmiana na plus. Może koreanka się też sprawdzi, bo można ją ciąć i dowolnie formować i nie rośnie aż tak szybko


Witaj Irciu Miło, że zaglądasz z rana. Mnie obudził deszcz, pada pięknie a ja muszę zaraz na busa, ale niech sobie leje
Świerk jest cudowny, mam nadzieję że będzie zdrowo rósł w tym miejscu i pięknie się komponował. Cieszę się, że Ci się podoba. Dziękuję.
Koreankę mam za leżakami jeszcze nie jest zbyt duża ale ładnie rośnie. Myślę o jakimś karle takim do 1.5 m. Mam czas bo chcę spory egzemplarz żeby nie było dziury, a ja mam póki co dziurę w portfelu.
Miłego dnia. Buziaki!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 10:36, 05 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
dana1s napisał(a)


Sylwuś ja uwielbiam mój ogród, kocham go zmieniać i upiększać i jestem bardzo wdzięczna losowi, że go mam. To mój azyl, mój raj.
Nie jestem jednak pewna, czy to już ten etap na pokazywanie go w TV, a po drugie nie mam takich zdolności jak Ty, czy inne dziewczyny żeby tak pięknie opowiadać. Twój głos pamiętam do tej pory... mówiłaś z taką pasją Pięknie wypadliście, Ty, W no i oczywiście Wasz ogród.
Może jak dopracujemy co nie co się odważę, ale póki co to nie ten czas

Taki odcinek w TV mógłby być kartą przetargową w sprawie budowy domku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 14:53, 05 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14122
Fajne zmiany

dziękuję za fotkę popcorn - cudna jest, mam nadzieję na żywo takie kwiaty podziwiać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kasiek 10:09, 06 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alez bajeczne widoki, niesamowicie się je ogląda, masz rękę i talent - brawo!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
bql3 11:03, 06 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274



Mmm... takie klimaty do leniuchowania w ogrodzie - to ja kocham najbardziej

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
dzika_roza 11:40, 06 maj 2020


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
dana1s napisał(a)
W moim ogrodzie nie mogło też zabraknąć tawuł.
Dart's red



hej, czy ona szybko rusza na wiosnę?
____________________
...jestem sobie ogrodniczka...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies