Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

TAR 22:26, 03 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
dana1s napisał(a)
Bergenie już się pozbierały po zimie oberwałam im zniszczone liście i właśnie zaczynają masowo kwitnąć




a co to jest w tym bordowym kolorku za białymi?

Dana pieknie u Ciebie. A nie myslalas by zaprosic Maje ogrodowa? Twoj ogrod idealnie nadaje sie do pokazania i powiedzenia w programie o bolaczce z urzedem.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaBawaria 08:06, 04 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Przepiekne masz te bergenie. Pomysl z zaproszeniem Mai bardzo mi sie spodobal.
____________________
Zapraszam na kawe
AgnieszkaW 08:41, 04 maj 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dana, rzeczywiście piękny czas u Ciebie w ogrodzie. Z przyjemnością pospacerowałam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sierotka 09:05, 04 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
dana1s napisał(a)
Bergenie już się pozbierały po zimie oberwałam im zniszczone liście i właśnie zaczynają masowo kwitnąć



Kalina angielska się postarała w tym roku



Tomentosum też obsypana





Witaj Danuś przepięknie u Ciebie achhhhhh u mnie bergenie tez cudne ,ale daleko im do kwitnienia, zimno znowu jest ale deszczyk mży to bardzo dobrze ,wiosna wybuchnie na całego ślę pozdrowionka
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
dana1s 19:34, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)
Piękne masz te zestawienia z lilakami
Moja Krasawica Moskwy też ma mnóstwo kwiatów


Aguś lilaki mi idealnie pasują do kalin i jakoś tak wyszło że każdy rośnie w pobliżu kaliny.
Uwielbiam i jedne i drugie
Moja może nie ma dużo kwiatów, ale wreszcie zakwitła To miód na moje serce!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:36, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)


a co to jest w tym bordowym kolorku za białymi?

Dana pieknie u Ciebie. A nie myslalas by zaprosic Maje ogrodowa? Twoj ogrod idealnie nadaje sie do pokazania i powiedzenia w programie o bolaczce z urzedem.


Tarciu za kaliną pierwsze lilak, a w dalszym planie leszczyna o bordowych liściach.
Bardzo dziękuję za miłe słowa, ale na Maję chyba zdecydowanie za wcześnie jeszcze mnóstwo miejsc do skończenia mamy, a poza tym nie wiem czy mój ogród nadawałby się do tego programu...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:37, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
KasiaBawaria napisał(a)
Przepiekne masz te bergenie. Pomysl z zaproszeniem Mai bardzo mi sie spodobal.


Kasiu bardzo je lubię i one chyba to czują
Sobie ze mnie żartujecie, gdzie mój ogród do telewizji
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:39, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AgnieszkaW napisał(a)
Dana, rzeczywiście piękny czas u Ciebie w ogrodzie. Z przyjemnością pospacerowałam


Agniesiu bardzo się cieszę, że ci się podoba. Dziękuję!
Wiosna jest najpiękniejsza, zobaczymy czy moje przeróbki z zeszłego sezonu urozmaicą lato w moim ogrodzie?
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:41, 04 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)


Witaj Danuś przepięknie u Ciebie achhhhhh u mnie bergenie tez cudne ,ale daleko im do kwitnienia, zimno znowu jest ale deszczyk mży to bardzo dobrze ,wiosna wybuchnie na całego ślę pozdrowionka


Boguniu dziękuję Kochana!
U nas trochę się ochłodziło, ale dalej jest ciepło jak na tą porę roku. Bergenie rozwijają się jedna po drugiej.U nas dzisiaj bez deszczu, podobno jutro ma przelotnie popadać. U nas już wybuchnęła zieleń, aż miło popatrzeć.
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
TAR 19:44, 04 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
no co Ty opowiadasz, jak patrze na niektore ogrody to sie zastanawiam skad one sie biora, nawet w ulamku nie umywaja sie do Twojego. Stanowczo za surowo oceniasz swoj zakatek z klimatem. a w tv tez nie wszystko pokazuja, choc czasem i pokazuja to co nieskonczone i plany na przyszlosc. Nie kryguj sie tak, wez za pewnik to co piszemy

sa ogrody wow a sa tez bardzo nieciekawe miejsca, zdarza mi sie nawet wyaczyc program jak ogrod nieatrakcyjny, nie ma co silic sie na zachwyty.

Twoj ogrod jest akuratny do pokazania.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies