Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Pszczelarnia 16:31, 06 maj 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
dana1s napisał(a)
Pigwowce, uwielbiam. Wreszcie obsypane, aż się gałęzie uginają







Piękny czas.

Jakie to odmiany? 'Kinshiden'?

Ja mam kilka 'Yukigoten', chowam od patyczków i już są rozgałęzione, choć nadal małe.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:33, 06 maj 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
dana1s napisał(a)


i moja ukochana obiela nad stawem





Piękna, w całości piękna i pokrój i kolor i kwitnienie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mgduska 18:50, 06 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
TAR napisał(a)
no co Ty opowiadasz, jak patrze na niektore ogrody to sie zastanawiam skad one sie biora, nawet w ulamku nie umywaja sie do Twojego. Stanowczo za surowo oceniasz swoj zakatek z klimatem. a w tv tez nie wszystko pokazuja, choc czasem i pokazuja to co nieskonczone i plany na przyszlosc. Nie kryguj sie tak, wez za pewnik to co piszemy

sa ogrody wow a sa tez bardzo nieciekawe miejsca, zdarza mi sie nawet wyaczyc program jak ogrod nieatrakcyjny, nie ma co silic sie na zachwyty.

Twoj ogrod jest akuratny do pokazania.


Tu się zgadzam - Twój ogród jest dojrzały, elegancki i spójny, takich ogrodów jest niewiele, dlatego Twój ogród powinien być pokazywany jako wzór.
I to wszystko, co napisałam wyżej, powinno być ogłaszane ludzkości drukowanymi literami, bo jakkolwiek cenna jest pasja i wysiłek wkładane w urządzanie ogrodu - to efekty są różne, nie zawsze spektakularne.
To nie kwestia słodzenia - Tobie się po prostu ogród UDAŁ Inną rzeczą jest niechęć do występowania przed kamerą, to jestem w stanie zrozumieć
____________________
Sałatka pokrzywowa
Iwona100 07:32, 08 maj 2020


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Trafiłam do Ciebie szukając kaliny Watanabe. Wczoraj widziałam ją w ogrodniczym. Jedna pani powiedziała mi ,że często atakują ją różne szkodniki. Jakie jest Twoje doświadczenie?
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Agania 08:48, 08 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Oviela zawsze kojarzy mi się z panną młodą, piękny masz krzew
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:57, 08 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
dana1s napisał(a)




Świerk inwersa, chyba że polecacie coś innego. Ma być świerk nie za wysoki i najlepiej jakiś cudaczny

Dana jak mam kilka takich świerków lubię je bardzo jak dla mnie pięknie został wyeksponowany jeśli nie chcesz żeby rósł do góry może mu zakręcić w dół i podwiązać przewodnik
Piękne foto
Całuję Danuś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dana1s 16:11, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Taki odcinek w TV mógłby być kartą przetargową w sprawie budowy domku


Sylwuś w tv ukazał się kolejny program odnośnie planowania w naszym mieście tym razem w Interwencji i teraz jestem już pewna, że miasto będzie dalej się opierało. My czekamy do wizji lokalnej , która podobno ma być przed wakacjami, a potem zostaje już tylko mały domek.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:12, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)
Fajne zmiany

dziękuję za fotkę popcorn - cudna jest, mam nadzieję na żywo takie kwiaty podziwiać


Gosiu dziękuję!
Nie ma za co, z pewnością zakwitnie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:13, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
kasiek napisał(a)
Alez bajeczne widoki, niesamowicie się je ogląda, masz rękę i talent - brawo!


Kasiu bardzo dziękuję za komplementy, to miód na moje serce Miło mi bardzo, że Ci się podoba. Zapraszam!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:15, 23 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
bql3 napisał(a)


Mmm... takie klimaty do leniuchowania w ogrodzie - to ja kocham najbardziej

pozdrawiam
Jan


Witaj Janku w moim wiosennym ogrodzie. Ja uwielbiam spędzać czas nad stawem, koi moje zmysły Zapraszam częściej!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies