Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

zoja 04:00, 03 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Radziu smakowicie i swiatecznie u Ciebie
Ale dziekuje, ze natchnales mnie i dzis wezme sie za wianek dla znajomej - na razie jesienny, ale i bombki chetnie juz bym podziergala
Macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Basilikum 06:36, 03 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Pierniczki lepiej w blaszanej puszce jest przechowywac.
Nie nadazam za Twoba palmy z traw widzialam ale co chodzi z ta sloma nie moge doczytac.
Ja kieds robilam grzadke warzywna ze slomy jako eksperyyment wyczytany w gazecie i za bardzo sie nie udala. Na dodatek zagniezdzily sie w tej slomie osy i jedna mnie uzadlila
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gobasia 07:23, 03 lis 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Radku U Ciebie już pachnie Bożym Narodzeniem,ale czy to niie za wcześnie?
Czy nie zabraknie tej magii na święta?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Radziu2013 08:42, 03 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
mira napisał(a)
Radziu szukam u Ciebie roślin a tu pierniczki mnie powaliły - ja jeszcze w ogrodzie i ciasto na pierniczki mam w planie a pieczenie dopiero w grudniu.
Ale, ale - ozdoby- bombki kilka nowych kupiłam w październiku jak byłam w sklepie firmowym

pozdrawiam


U mnie dzisiaj ostateczne prace w ogródku,co zostanie będzie zrobione wiosną.

Ktoś na O w październiku też już bombki zrobił.

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 08:43, 03 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)
Radziu smakowicie i swiatecznie u Ciebie
Ale dziekuje, ze natchnales mnie i dzis wezme sie za wianek dla znajomej - na razie jesienny, ale i bombki chetnie juz bym podziergala
Macham!


Cieszę się
Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 08:45, 03 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
Pierniczki lepiej w blaszanej puszce jest przechowywac.
Nie nadazam za Twoba palmy z traw widzialam ale co chodzi z ta sloma nie moge doczytac.
Ja kieds robilam grzadke warzywna ze slomy jako eksperyyment wyczytany w gazecie i za bardzo sie nie udala. Na dodatek zagniezdzily sie w tej slomie osy i jedna mnie uzadlila


Iza, chciałem zrobić podwyższoną rabate ktorej murek stanowiłyby snopki, ale ten pomysł już odpadł A jak piszesz jeszcze o psach to już całkowicie...

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 08:47, 03 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gobasia napisał(a)
Radku U Ciebie już pachnie Bożym Narodzeniem,ale czy to niie za wcześnie?
Czy nie zabraknie tej magii na święta?


Jak dla mnie magia świąt jest źródłem odnawialnym zawsze jej starczalo więc i w tym roku starczy

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Basilikum 09:27, 03 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Radku o jakich psach?

ja tez zaczynam niedlugo swiateczne pieczenie. U nas ciasteczka to podstawa jadlospisu w adwencie na swieta z reguly juz ich nie wystarcza
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 11:25, 03 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
Radku o jakich psach?

ja tez zaczynam niedlugo swiateczne pieczenie. U nas ciasteczka to podstawa jadlospisu w adwencie na swieta z reguly juz ich nie wystarcza


Miały być osy
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:28, 03 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Dzisiaj powiązałem prawie do końca trawy-zostały jeszcze dwie, powiedzmy dwie i pół

Temu miskantowi pędzle zagiąłem do środka i wyszła taka hmmm nie wiem nawet co to

Takiego małego kikutka tez zrobiłem

Rozchodnik dalej fajnie się trzyma

A proso obok zrobiony w palemkę


Po przycięciu, wykopaniu, związaniu roślin widzę wszystkei niefajne dla oka niedoróbki Jakieś kawałeczki gruzu czy czegoś tam, porozrzucane resztki kory... Na wiosnę ogarnie się wszystko, złapałem lenia, teraz byleby tylko zrobić co najważniejsze a reszta niech sobie zostanie i trzyma się jakoś przez zimę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies