Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

ElzbietaFranka 23:54, 10 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Witam Radziu trzysetke pewnie konczę.
Radziu ales sie tym wpisem u mnie popisal, nie czytasz wpisow i nie zagladasz u mnie trawy powiazane juz w czwartek, wczorej wstawilam foty.

Oj wskoczylam na 301.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:04, 11 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Radziu2013 napisał(a)
Dzisiaj powiązałem prawie do końca trawy-zostały jeszcze dwie, powiedzmy dwie i pół

Temu miskantowi pędzle zagiąłem do środka i wyszła taka hmmm nie wiem nawet co to

Takiego małego kikutka tez zrobiłem

Rozchodnik dalej fajnie się trzyma

A proso obok zrobiony w palemkę





To moj wpis w srodku tekstu napisalam. Radziu a co ty te trawy tak omotales. Takie dlugie szyje jak u zyrafy. Fajnie to wyglada tez ci sie chcialo.



Po przycięciu, wykopaniu, związaniu roślin widzę wszystkei niefajne dla oka niedoróbki Jakieś kawałeczki gruzu czy czegoś tam, porozrzucane resztki kory... Na wiosnę ogarnie się wszystko, złapałem lenia, teraz byleby tylko zrobić co najważniejsze a reszta niech sobie zostanie i trzyma się jakoś przez zimę
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Radziu2013 00:12, 11 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Radziu trzysetke pewnie konczę.
Radziu ales sie tym wpisem u mnie popisal, nie czytasz wpisow i nie zagladasz u mnie trawy powiazane juz w czwartek, wczorej wstawilam foty.

Oj wskoczylam na 301.


Elu, może Ty ty uważasz to za wtopienie się, ale ja tak tego nie odebrałem . Ominąłem po prostu niechcący stronę i tyle, a zawsze bardziej interesują mnie zdjęcia. Ja nie zaglądam bo nie mam kiedy ( w tygodniu nie ma mnie prawie w ogóle na O a weekendy powiem szczerze że rzadko chodzę po wątkach bo pod koniec tygodnia to już nic mi się nie chce) ale Ciebie też dawno u siebie nie widziałem. Zaglądasz chyba dopiero wtedy jak ja się odezwę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 00:14, 11 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Elu jak wiązałem trawy w jednym czy dwóch miejscach to po zimie i tak zawsze był bałagan i mozolna praca ze zbieraniem leżących wszędzie liści., a tak mam nadzieję że wszystkie będą trzymały się w jednym miejscu i tyle problemów z porządkami nie będzie.
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Aurelllia 00:23, 11 lis 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Radziooooo 300-ki gratuluję Ja też nadrabiam weekendami Ogrodowisko i tyle zaległości jest, że nie wiadomo kiedy to przeczytać... Radzio Ty już nieźle obrobiony jesteś, ja dzisiaj trochę poczyściłam rabaty i grabię grabię grabię.... a tak to jesienna nostalgia i dół mnie dopadł... jak ja już chce chociaż zimy, byleby tylko ta jesień sobie poszła...
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
anabuko1 10:09, 11 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
No tak, kolorów już mało.
A ognistych już tym bardziej.
Świetne makro mieczyka!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Basilikum 12:05, 11 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
O 300 Jak to przez 300 Stron potrafi sie ogrod zmienic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 12:05, 11 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
O 300 Jak to przez 300 Stron potrafi sie ogrod zmienic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 13:03, 11 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aurelllia napisał(a)
Radziooooo 300-ki gratuluję Ja też nadrabiam weekendami Ogrodowisko i tyle zaległości jest, że nie wiadomo kiedy to przeczytać... Radzio Ty już nieźle obrobiony jesteś, ja dzisiaj trochę poczyściłam rabaty i grabię grabię grabię.... a tak to jesienna nostalgia i dół mnie dopadł... jak ja już chce chociaż zimy, byleby tylko ta jesień sobie poszła...


Nieźle? No nie wiem bywało lepiej ale w tym roku nic mi się już nie chce robić...zostawiam wszystko tak jak jest i niech sobie radzi...na wiosnę się może nadgoni

Masz dosyć dużo drzew także grabienie, grabienie, grabienie to normalka, ja jedynie dwa ogromne jesiony których liście trzeba uprzątnąć a reszta to tak tylko z grubsza...

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 13:05, 11 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
anabuko1 napisał(a)
No tak, kolorów już mało.
A ognistych już tym bardziej.
Świetne makro mieczyka!!


U mnie kolorów już prawie wcale, ale nie przeszkadza mi to bo jak jest zimno i wieje to i tak siedzę w domu...tam też jest co robić

Aniu, jakie makro mieczyka?
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies