Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 18:14, 15 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Radziu a ja po prośbie jakbyś mi mógł ze dwie torebki tej kąkoli kupić i wysłać , zwrócę koszty u mnie nie ma nigdzie, nie spotkałam , a bardzo by mi różowa w łąkę pasowała


Nie ma sprawy
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 18:15, 15 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aurelllia napisał(a)
Radziu, ale będzie kolorowo - super Już kibicuję mocno, żeby w tym roku wszystkie wysiewy się udały


Dzięki za doping
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 18:36, 15 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Radziu2013 napisał(a)


Nie ma sprawy

Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nowalijka 19:34, 15 sty 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Radziu ale u Ciebie ruch. Dzieje się. Wystarczy miejsca w ogrodzie? Pamiętam o Tobie. W tym tygodniu wyśle. Tata wrócił już ze szpitala. Ma się w miarę dobrze więc czas zaczynać sezon ogrodowy
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Radziu2013 19:43, 15 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Nowalijka napisał(a)
Wystarczy miejsca w ogrodzie? Ma się w miarę dobrze więc czas zaczynać sezon ogrodowy


Elu czy na obecnych rabatach się zmieści wszystko...tego nie jestem pewien ale powstaną dwie~trzy nowe rabatki A i oprócz nich będzie jeszcze wiele miejsca do zagospodarowania Będzie dobrze

Elu przeglądałem się ostatnio werbenie...ostatnie dni chyba porządnie ją zmrozily więc przy najbliższej okazji zabiorę je i wyśle

Super że myślisz już o nowym sezonie Z nasionami mi się nie spieszy...na spokojnie, jak już wszystko wróci u Ciebie do normy możesz wtedy wysłać

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Nowalijka 19:47, 15 sty 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Radziu tez rozważam stworzenie nowych albo powiększenie starych rabat. Czy my będziemy kiedyś odpoczywać w naszych ogródkach? Szaleństwo. Już na samą myśl boli mnie kręgosłup
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Radziu2013 19:53, 15 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Nowalijka napisał(a)
Radziu tez rozważam stworzenie nowych albo powiększenie starych rabat. Czy my będziemy kiedyś odpoczywać w naszych ogródkach? Szaleństwo. Już na samą myśl boli mnie kręgosłup


Danusia w jednym z odcinków archiwalnych Mai powiedziała że ogrodnik odpoczywa gdy zaczyna zapadac zmrok...ma rację, jak się tak zastanowię to jak od rana tylko wyjdę do ogrodu to pod wieczór siadam pierwszy raz i się wszystkiemu przyglądam. Niedziela jest jeszcze dniem w którym tylko chodzę i oglądam tak więc odpoczynek jest Co do samej pracy to ona się chyba nigdy nie kończy Ale po zimowej przerwie to jestem póki co niej złakniony
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Nowalijka 20:12, 15 sty 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
. Coś w tym jest.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
eda 20:49, 15 sty 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Rewolucje ogrodowe lubię bardzo jak jest miękko ciepło w miarę to latam z roślinami uwielbiam to ! rozmarzyłam się ....macham Radziu buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Aurelllia 22:03, 15 sty 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Właśnie Radziu apropos Mai w ogrodzie, bo coś ostatnio nowych odcinków nie ma, albo ja ich nie znalazłam - wiesz coś może na ten temat? Przerwa ramówkowa czy co ?
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies