Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 20:18, 27 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
bratki są twarde, moje jesienne jeszcze zimą kwitły Nawet jak ciut listki zmrozi to się zaraz zregenerują

Też tak pomyślałem To może posadzę...najwyżej będę latał i przykrywał...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
frezja 20:20, 27 mar 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Sadź Radziu...to ja też podziałam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Radziu2013 20:22, 27 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aurelllia napisał(a)
Śliczne bratusie Ja do moich na rozsadnik zaglądałam to te duże jako tako - ale żyją, natomiast spróbowałam też z tymi miniaturkami to już kiepawo, nic z nich raczej nie będzie




Mi się dużo bardziej podobają te miniaturki (ale że shopping w towarzystwie babci to i wielkokwiatowe musiały się znaleźć). Poza tym w zeszłym roku ładnie się rozrosły...i jeszcze lepiej wysiały...ale niestety ktoś je wyplewił U wielkokwiatowych wydaje mi się, ze po deszczu płatki robią się brzydkie...

A w rozsadniku masz z nasion? Stwierdziłem że żeby nie wyrzucać bratków w czerwcu (kiedy będą nasadzenia letnie) to przesadzę je do poczekalni...a następny rok trafią z powrotem na rabaty (a będą już okazalsze)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:23, 27 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
frezja napisał(a)
Sadź Radziu...to ja też podziałam


Okey
Jutro...chociaż nie...może w sobotę jak będzie ładna pogoda to wyskoczę rowerem i posadzę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
frezja 20:39, 27 mar 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Radziu2013 napisał(a)


Okey
Jutro...chociaż nie...może w sobotę jak będzie ładna pogoda to wyskoczę rowerem i posadzę


Stokrotki też uwielbiam...kosze już czekają
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Radziu2013 20:49, 27 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
frezja napisał(a)


Stokrotki też uwielbiam...kosze już czekają


Mnie też kusiły, ale raz ze kasy za mało zabrałem, dwa ~drogie bo po 2,50 ( A niby takie pospolite kwiatki), a trzy~ w trawniku mam ich pełno

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Aurelllia 20:58, 27 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Tak Radziu wysiewałam w sierpniu, siedziały i siedzą na rozsadniku i potem będę na rabaty przesadzać, ale te miniaturki nie przetrwały niestety
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Radziu2013 22:21, 28 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aurelllia napisał(a)
Tak Radziu wysiewałam w sierpniu, siedziały i siedzą na rozsadniku i potem będę na rabaty przesadzać, ale te miniaturki nie przetrwały niestety


Szkoda...Ale i tak cieszę się że pozostałe udało się Ci wyhodować.
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:24, 28 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Dzisiaj przyszła paczka z Karpacza

Pogoda...ach szkoda gadać...nocy przymrozek, potem śnieg, a następnie przez cały dzień deszcz...

Może jutro oczyszczę ogródek wizytówkowy (mało go pokazuję bo niestety wizytówką nie jest ale mam nadzieję ze to się zmieni).

Prowadziłem 15bratków...reszta jeśli pogoda pozwoli, jutro
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 19:52, 02 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Ach...i po świętach...
Powiem wam, że nie mam ostatnio na nic ochoty...oby kwietniowa wiosna poprawiła nastrój i dodała energii...

Jeszcze nigdy nie byłem z ogródkiem tak w tyle...nic, ale kompletnie nic nie jest tknięte (a nie ściąłem werbeny)...pogoda ma się polepszyć, więc liczę na częstsze wypady rowerem na wioskę

Jutro mam jeszcze wolne więc byłoby idealnie coś porobić, ale pogoda wskazuje na deszcze (oby się nie sprawdziło)...

Dzisiaj byłoby pięknie, gdyby nie wiatr...





Orlaya kiełkuje
Pięknie wyrósł też zatrwian wrębny...
W tym tygodniu muszę jeszcze trochę powysiewać...nie wiem tylko co zrobić z nasionami, które niby jest zalecane wysiać pod koniec marca...z tym, że pogoda do tej pory była okropna...i nie wiem czy już mogę coś z nimi zrobić, czy lepiej jeszcze nie...
Podpowiedzcie proszę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies