Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 20:38, 03 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
anabuko1 napisał(a)
Najważniejsze, że w końcu ta leniwa wiosna do nas przyszła.
I mnie całkiem podobnie z pogodą jak u ciebie.
Korki też ważne.
Ale o tych pracach to już dawno marzylismy.
Ja mam wielki plan z nimi na sobotę. Zobaczymy w ilu procentach uda mi się go zrealizować.


Przyszła, przyszła i oby została

Korki ważne, tym bardziej ze z niemieckiego maturka za dwa lata...Już się boję...

Ja też mam plany na sobotę...oby nam wszystko się udało
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:44, 03 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Powiem wam, że jak przychodzą te ciepłe dni to mam stracha...
Babcia wtedy wyskakuje na dwór, a ja na odległość nie mam nad niczym kontroli...
A jeszcze najlepsze jest to, że umówiliśmy się ze ona ma swoją część ogródka (mniejszą niż moja ale stanowi wizytówkę całości bo to jedyna część widoczna z ulicy)...A mimo to ciągnie ją do mojej...W wizytówkowej trawa wchodzi na wszystkie "rabaty", skalniak świeci pustkami, ale Babcia dzisiaj oznajmiła że hakała (samo H, tak?) na mojej rabacie~poczekalni... trochę się boję co zastanę, bo tam były posadzone drobne sadzonki i śliwki w zeszłym sezonie, więc zastanawiam się czy jeszcze je zobaczę

Cóż...jakoś to będzie, tak czy siak...
Ale do piątku chyba ogłupieję
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gosika67 13:27, 07 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Aj ta babcia. Co tam zastałeś?
Róże w końcu zmawiałeś, bo mi przysłali kilka sztuk , ladne okazy w doniczkach i cena dobra.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
hanka_andrus 16:48, 07 kwi 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Trzymam kciuki za babcine hakanie. Mam nadzieję, ze babcia Tobie szkód now narobiła? Pozdrowka
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 20:09, 07 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Aj ta babcia. Co tam zastałeś?
Róże w końcu zmawiałeś, bo mi przysłali kilka sztuk , ladne okazy w doniczkach i cena dobra.


Aj, uparta...jak osioł i jeszcze wiele mógł bym przytaczać...Ale i tak ja kocham

Oczywiście opielone moje dwie rabaty...trochę wściekły w środku byłem, bo ja jestem taka Zosia samosia (+ usłyszałem tekst "oj narobiłam się dzisiaj....Już czuję że mnie kręgosłup zaczyna boleć...to po co było jeszcze moje odrabiać?) i nie lubię jak mi ktoś się wtrąca, tym bardziej ze ja sam najlepiej wiem co i gdzie mam...
Więc nie wiem, czy lilie uciachane czy nie...Bo z jednej strony jeszcze mogły nie wyjść, a z drugiej już mogą nie wyjść...

Róże zamówiłem we Floribundzie, bo mieli akurat wszytskie odmiany które chciałem, ale jeszcze nie przysłali
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:11, 07 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Trzymam kciuki za babcine hakanie. Mam nadzieję, ze babcia Tobie szkód now narobiła? Pozdrowka


Okaże się...
Najwyżej zwolni się miejsce pod następne rośliny

Pozdrawiam Haniu
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
patrycja 20:58, 07 kwi 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Jakie róże zamawiałeś?
____________________
Patrycja mój ogródek
Radziu2013 18:12, 08 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Szału z postępem prac nie ma...porządnie oczyściłem tylko rabatę główną i z górką...ścieżkę ze żwirku ciężko jest oczyścić z paprochów Przepikowałem jeszcze siewki z domu do rozsadnika na dworze...
W kwiatach też nic ciekawego...

Tu póki co jest tak pusto, że musiałem coś dać...te tyczki pomaluje chyba jeszcze na biało...

Co się dzieje z tymi tulipanami? Chyba trzy kupki wyglądają tak...a inne jeszcze mają dziwne końcówki liści...

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 18:14, 08 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
patrycja napisał(a)
Jakie róże zamawiałeś?

Ghislaine de Feligonde
Lykkefund
Mme Isaac Pereire
New Dawn

Ale jeszcze nie otrzymałem...nawet żadnej wiadomości, a mieli wysyłać po 10marca...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Aurelllia 21:14, 16 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Radzio co tam co tam, bo tu już tygodniowa cisza u Ciebie :/ jakieś zaliczenia? sprawdziany i zakuwasz, że tak cicho siedzisz ?
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies