Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 16:00, 26 kwi 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Anda napisał(a)
Malwy i slazy lub slazowki sa jednak inne w odbiorze. Mozesz je mieszac. Do tego ewentualnie Veronicastrum, Delphinium, Eremurus, mieczyki oczywiscie. Moja babcia wszedzie na rabatach miala mieczyki, malwy, hortensje i Sedum


Ślazów i ślazówek zatem też poszukam

Kurczę...pustynników nie ma już w B...x.e ani u K.ó...a..

Mieczyki mi się podobają ...a nawet nie pomyślałem tam o nich...tylko czy one będą na tyle wysokie aby iść na tył rabaty?

Ostróżek i tak będę jeszcze dokupować, bo nie ma ich po drugiej stronie rabaty...więc zagarnę kilka na tyły...

Veronicastrum może się tam nie zmieścić to chyba duża bylina jeśli chodzi o szerokość (?) a tam jest jakieś 50-60 cm do ściany...a myślisz że dalie ewentualnie mogłyby tam być?




____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Anda 16:07, 26 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33457
Dalie jasne, one zawsze sa piekne i pasuja prawie wszedzie A lilie? Za niskie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Radziu2013 16:10, 26 kwi 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Lilie ..te wysokie odmiany jak najbardziej...drzewiaste, trąbkowane...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 16:10, 26 kwi 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Noooo to już mam jakiś plan A przynajmniej rośliny do wyboru
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
MariuszG 21:16, 26 kwi 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Cześć Radku a ja polecę Tobie ciekawą rudbekię na tył rabaty, co prawda żółta, ale jest wysoka i nie zasłania tła, bo jest ażurowa. Jest też sztywna, nie wyklada się, chodzi mi o Rudbeckia Maxima. W przyszłym roku miałbyś też pociechę z rutewki delavaya. Wysoka i prześwitująca.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Doranma 22:13, 26 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Widzę że tutaj jakiś ciekawy projekcik wspólnymi siłami się tworzy. Ciekawa jestem co wybierzesz ☺☺☺ Powodzenia!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Radziu2013 22:31, 26 kwi 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
MariuszG napisał(a)
Cześć Radku a ja polecę Tobie ciekawą rudbekię na tył rabaty, co prawda żółta, ale jest wysoka i nie zasłania tła, bo jest ażurowa. Jest też sztywna, nie wyklada się, chodzi mi o Rudbeckia Maxima. W przyszłym roku miałbyś też pociechę z rutewki delavaya. Wysoka i prześwitująca.

Pozdrawiam serdecznie


Widziałem już ją kiedyś Ona jest ładna, ale ma omszone, srebrne liście i nie bardzo mi tam pasuje...

Nad rutewką bardzo długo się zastanawiałem, ale tu się chyba jednak nie pojawi...za to mam inny projekt gdzie znalazła miejsce
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:33, 26 kwi 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Doranma napisał(a)
Widzę że tutaj jakiś ciekawy projekcik wspólnymi siłami się tworzy. Ciekawa jestem co wybierzesz ☺☺☺ Powodzenia!


Taki tam tylko mały projekcik...raptem kilka roślin

Inny projekt mam aktualnie w trakcie prac, ale na razie nie będą go pokazywał...jak już skończę, to pojawią się zdjęcia

Dziękuję
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gogo 00:06, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Radziu
Nie było mnie na O. w Twoje urodziny, więc dopiero teraz składam bardzo spóźnione, ale bardzo szczere życzenia wszystkiego najlepszego
Bukiecik tulipanków dla Ciebie

Patent foliowy zgapię w przyszłym roku.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Radziu2013 09:47, 10 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Hej, heeej!

Kochani, kilka zdjęć rabatki z w wczoraj...
Wakacje się zbliżają...pociśniemy z pracami


Lykkefund mnie zachwyca, szkoda ze nie powtarza kwitnienia...

I Ghiselka, też ładna


Przepraszam za mgłę na zdjęciach, ale pękła mi szybka od aparatu i pod spód dostał się kurz
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies