Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 22:18, 10 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Katkak napisał(a)
Radzio cudnie masz. Roślinki bujnęły cudnie. Te zabudowania mnie zachwycają. Kratki na pnącza na biało bym cyknęła żeby bardziej jeszcze sielsko było. A wiesiołek to czasem nie bodziszek?. Pozdrawiam Radzio



Kasiu, kratek nie będę malował...planuję w tym roku jeszcze kilka innych elementów z drewna, i one również nie będą impregnowane...chcę, żeby naturalnie się spatynowały...jak wyjdą kiedyś na nich takie zielone...glony, porosty (nie wiem co to jest), to będę się bardzo cieszył

Wiesiołek to na 100% wiesiołek...jakaś odmiana rosea...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:23, 10 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
ho ho, i plany były i rabatka już cudnie kwitnie, wakacje to dobry czas by się ogrodem nacieszyć. Ja mam sdźca konopiastego koło warzywnika
do kolorystyki pasowałaby mi tam jeszcze tawuła billiarda, dość szybko z patyka rośnie, kwitnie na różowo, bzyczki przyciąga......a może jeszcze nad budleją pomyśl.....Ona niby nie tak całkiem wiejska, ale motyle kochają, a motyle to już wsi sielska no i budleja w zestawieniu z bylinami, a nie trawami traci charakter oficjalny



Nad budleją myślę od dłuższego czasu...tylko niestety nie mogę nigdzie dostać sadzonki tej wysokiej budlei... wszędzie odmiany kompaktowe do 70 cm Ale rzeczywiście ładnie by się komponowała
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:25, 10 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Radziu.
Czy już koniec roku u ciebie. Jesteś szczęściarzem, że masz jako tło ten ceglany mur.
Hoste widzę piękna i dużą u ciebie. Zrobiło się ciasno, ale roślinom tam pewnie dobrze.

Pozdrawiam



Widok na ceglane ściany zawszy mnie napędza do działania, bo widzę jak ładnie coś się na nich prezentuje...

Elu tak wygląda tylko na zdjęciach...miejsca jeszcze między roślinkami trochę jest...

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:26, 10 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
AniazZielonegoWzgorza napisał(a)
Radziu, tak sielsko u Ciebie, że warto zatrzymać się na dłużej i odpocząć ☺



Miło mi to słyszeć
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:26, 10 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
MariuszG napisał(a)
Jak zwykle wszystko na wysokim poziomie . Te róże!


Hahah dobrze, że szczegółów nie widać Mimo to, dziękuję
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Katkak 05:15, 11 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Radziu2013 napisał(a)



Kasiu, kratek nie będę malował...planuję w tym roku jeszcze kilka innych elementów z drewna, i one również nie będą impregnowane...chcę, żeby naturalnie się spatynowały...jak wyjdą kiedyś na nich takie zielone...glony, porosty (nie wiem co to jest), to będę się bardzo cieszył

Wiesiołek to na 100% wiesiołek...jakaś odmiana rosea...

Ale czad, rękę bym dała uciąć, że bodziszek i bym bez ręki chodziła. Pomysła super, też lubię spatynowane drewno, a najbardziej takie aż posiwiałe, nieraz takie z nad morza przywoziłam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 06:59, 11 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33467
Radziu, piękny wiejski ogród masz. Ślicznie jest
A Madame to chyba nówka? Czy się mylę? Ona ten kolor może jeszcze pokazać, zapach też. Moja LO w tym roku dużo bledsza niż w poprzednim.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Radziu2013 09:56, 11 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Katkak napisał(a)

Ale czad, rękę bym dała uciąć, że bodziszek i bym bez ręki chodziła. Pomysła super, też lubię spatynowane drewno, a najbardziej takie aż posiwiałe, nieraz takie z nad morza przywoziłam.


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 09:57, 11 cze 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Anda napisał(a)
Radziu, piękny wiejski ogród masz. Ślicznie jest
A Madame to chyba nówka? Czy się mylę? Ona ten kolor może jeszcze pokazać, zapach też. Moja LO w tym roku dużo bledsza niż w poprzednim.



Kupiona była w zeszłym roku, ale zakwitła dopiero w tym. Nooo liczę, że pokaże
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Doranma 22:25, 05 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Radziu, mamy już lipiec, najpiękniejszy czas za nami, a Ty ogrodu nie pokazujesz? Popraw się
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies