Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

patrycja 16:05, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Trawniczek teraz wygląda super u mnie też taka wymiana trawniczka by się przydała .
____________________
Patrycja mój ogródek
yolka 19:10, 06 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Altana bardzo ładna
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
gosika67 20:13, 06 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam się dzisiaj z Wami
Elu wszystkie róże jakie kupowałam niby ze szkółek ogrodniczych ale nazwy to chyba po byku, wymyślają jak chcą, niektóre kupowałam w biedronce i bardzo dobrze się mają, iglaków mam dużo, bo z drugiej strony mam szmaragdy, w ubr. były wyrównywane i z boku przycinane aby się wzmocniły i zagęściły.Jedne tuje z tyłu ale takie zwykłe nigdy nie były przycinane i zrobiły się takie paskudne, w końcu wzięliśmy się za nie, na początku zbuntowały się potem dostały taką ładną zieloną barwę. Ja lubię iglaki i pewnie coś jeszcze będę sadzić, teraz w donicy mam jeszcze jedną tuję do posadzenia, bo my zawsze na Boże Narodzenie kupujemy tuję w donicy do przystroju i na wiosnę sadzimy, tak jest u nas od kilku lat.
To są niektóre moje tuje.






____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 20:17, 06 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ania jedna i druga trawnik to była porażka, sadziło się rośliny i co z tego jak on odstraszał, to było siano, ziemia wyjałowiona, kiedyś to się nie robiło podkładu pod trawnik,ot człowiek był niedouczony w tych kwestiach.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 20:28, 06 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Agatko dziękuję za odwiedziny dla Ciebie moje jeżówki co prawda za dużo ich nie mam ale poprawię się




____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 20:34, 06 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Halinko dobre imię ? (Zawitko) laurowiśnia bardzo mi się podoba, widziałam takie kolosy w Bawarii, takie miały błyszczce listki, postanowiłam zasięgnąć języka tu i ówdzie, czy na nasze warunki też się przyjmą, duże drzewko pewnie sporo kosztuje, nie widziałam tu na miejscu w szkółkach, czy one szybko rosną? Zaraz zawitam do Ciebie,pozdrawiam Gosia.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 20:37, 06 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dario dzięki za wizytę jestem blisko Koła, z okna widzę Wartę. Byłam u Ciebie , jak z Twoimi nowymi planami, widziałam ,że szefowa Danusia Ci doradzała. Pozdrawiam Gosia.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 20:41, 06 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Patrycjo dzięki za pochwałę, to dla mnie bardzo dużo znaczy.Trawnik zakładaliśmy (zaczęliśmy)pod koniec marca ub.r. Trawa wschodziła dość długo bo było zimno le potem to już rosła w oczach.
Yolka dzięki za odwiedziny,altana będzie montowana 4 marca ale nie mają niebieskiego gonta, więc będzie siwy.Pozdrawiam
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
MirellaB 21:55, 06 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Trawniczek super
Ale się zmieniało u Ciebie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Agania 22:02, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
Agatko dziękuję za odwiedziny dla Ciebie moje jeżówki co prawda za dużo ich nie mam ale poprawię się





Piękne na pewno się rozrosną nie mają jeszcze konkurencji, mnie ciągle ich brakuje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies