Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

ElzbietaFranka 00:36, 31 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Aurelia ja teraz leżę i kończę ptasie mleczko. Kalorie i cukier co najgorsze nie do zbicia. Ale ten tydzień jeszcze pofolguje i na tym koniec.
Michałki z Wawelu też dobre na oslode te jadam po śniadaniu.
W życiu tele nie jadłam słodyczy i tyle nie ważyłam. Coś trzeba z tym zrobić, do sklepu nie chodzić, najgorszy pierwszy dzień abstynencji potem już dam radę.
Pozdrawiam na słodko.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Monia81 07:58, 31 sty 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Ależ tu się słodko zrobiłoja zajadam się ciasteczkami kokosowymi, a co
Aurelko gratulacje, sesja skończona, jeden krok do przodu, a za drugi krok trzymam kciuki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
ElzbietaFranka 10:48, 31 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Monia81 napisał(a)
Ależ tu się słodko zrobiłoja zajadam się ciasteczkami kokosowymi, a co
Aurelko gratulacje, sesja skończona, jeden krok do przodu, a za drugi krok trzymam kciuki



Ciasteczka Kokosowe na Śląsku wyjątkowo dobre szczególnie jak piękna je Kucharki na wesele. Anyżki to dopiero niebo w gembie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sierotka 14:10, 31 sty 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Aurelllia napisał(a)
Jak dzisiaj łaziłam to przyglądałam się bukietowym hortensjom ile patyczków do ukorzenienia będę miała no i jak liczyłam to jedna mi się urwała - delikatna była.... ale wsadziłam do wody - zobaczymy a nóż
Co do tej wiosny to naprawdę już doczekać się nie mogę, ten okres co jest obecnie tooooo aż szkoda gadać


Witaj Aurelio powiedz o jakim ukorzenianiu gałązek hortensji piszesz ? cos mnie zaintrygowałaś ha ha do rozmnożenia chyba tak ?
Pozdrtawiam cieplutko
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Aurelllia 16:26, 31 sty 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
O słodkościach można w nieskończoność pisać Jak byłam w fazie jedzenia ich niemalże kilogramami to zazwyczaj też najczęściej michaszki, ptasie, albo mieszanka wedlowska, a torcik wedlowski mmmmm poezja a teraz znowu wolę bardziej wytrawne, albo kwaskowe rzeczy, ale jak przychodzi taka pogoda to znowu do słodkiego ciągnie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 16:30, 31 sty 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Sierotko moja - jak będziesz przycinać hortensje bukietowe na wiosnę, to zostaną Ci patyczki i bardzo wielu osobom z forum udało się je ukorzenić tzn wkładasz taki patyczek do wody i czekasz parę tygodni a nóż wypuści korzonki no i wtedy taką sadzoneczkę, przesadzasz do doniczki z ziemią, wtedy już powinna sobie poradzić i rosnąć, wypuszczać nowe listki Nigdy jeszcze nie próbowałam, ale w tym roku mam zamiar bo marzy mi się jakiś szpalerek z samych hortek
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sierotka 16:33, 31 sty 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
No no dzięki Aurellio tak zrobię i zobaczymy co wyrosnie ha ha Jeszcze tylko musze sie podpytac jak się je przycina nioooo
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Aurelllia 19:49, 31 sty 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Trochę foteczek aktualnych, bo dawno nie było Urodą nie porażają, jak to na przedwiośniu


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:51, 31 sty 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:54, 31 sty 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Na forum duże poruszenie wokół róży New Down Liczę na to, że moja w tym roku nie przemarznie i również da pokaz jak się jej przyglądałam to pędy raczej wytrzymały, w zeszłym roku o tej porze, w większości były już mocno brązowe i usychały Zrobiłam kopczyk z ziemi kompostowej, ale jako, że od razu został rozkopany na drugi dzień i znalazłam w nim orzeszka, to oprócz kopczyka musiałam też okryć gałązkami sosny, bo wiewiórek skutecznie mój kopczyk rujnował

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies