Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

SlonecznyOgrod 11:56, 03 lut 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Aurelllia napisał(a)
Oj tak Daria, dlatego kręcę, bo ta elewacja mnie załamuje a jak już będzie zrobiona to nie będzie wstydu pokazać

Czasem tak jest... ale będzie lepiej
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Aurelllia 12:29, 03 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
No pewnie Daria
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 12:31, 03 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Wczoraj chronologicznie przy pokazywaniu ogrodu nie pasowały mi te zdjęcia, bo by wprowadziły dezorientację gdzie się znajdujemy, więc wklejam je dzisiaj jako osobne

Wyspa na trawniku niedaleko domku

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 12:33, 03 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Róża New Down mnie zszokowała, bo całą zimę ma liście:


A tak mają się iglaki zadołowane na zimę:


Dolomit ładnie się rozkruszył i rozpuszcza na trawniku:
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
BKosimkArt 19:06, 03 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Aurelia, fajny awatar! taki wiosenny...
i u Ciebie już topnieje, aaach wiosno przyjdź
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Mgduska 20:47, 03 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
O, jestem ciekawa, jak Ci się sprawuje New Dawn - bo to moje wieloletnie rozczarowanie! Co roku jej powtarzam, że jak się za siebie nie weźmie, to ją w końcu wywalę! Tylko sentyment mnie powstrzymuje, bo taka róża rosła u mojej Babci - tam była kwitnącym gigantem, który zasłaniał spory taras do wysokości piętra, obsypany taką ilością kwiatów, że w powietrzu unosił się cudowny zapach - i zawsze w wazonie Babcia też miała jej kwiaty... nawet wazon podobny mam, ale ta róża wredna kwitnie słabo, co roku jest nieludzko obsypana plamami, drugiego kwitnienia prawie nie ma. Srasznie się na nią gniewam...
____________________
Sałatka pokrzywowa
Aurelllia 21:07, 03 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ja w tym roku będę miała ją dopiero trzeci rok, ale w zeszłym roku mnie nie zawiodła, bardzo obficie kwitła - jej wada to strasznie śmiecenie z tych płatków, ale ogólnie podoba mi się, bo rzadko mszycę łapie i choroby grzybowe - jak raz w sezonie na początku pryskam na to i na to to wystarcza
Ja jakoś nie szaleję za różami bo strasznie kłują i to mnie zniechęca do nich....
Mam ją i jeszcze jedną przy domu taką intensywnie różową, ale nazwy nie znam i tyle - wolę byliny i powojniki


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Mgduska 21:21, 03 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja chyba wymienię sadzonkę - może ta moja jakaś marna... A śmieciuch to rzeczywiście jest - ale wyobraź sobie, ile zastosowań mogą mieć takie płatki dla trzech dziewczynek podczas wakacji - my z siostrą i kuzynką robiłyśmy z nich np. bilety, fajnie się kasowały w imadle - przez ten sentyment po prostu muszę mieć tą różę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Aurelllia 21:28, 03 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Hahahaha noooo a już dla dorosłej kobietki to np kąpiel w płatkach róż - chociaż taka skromna na same stopy w misce
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Magleska 21:48, 03 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Nie poznałam Cię po nowym awatorku cofnęłam się wstecz i już wiem u Kogo jestem
Wiosna idzie .....wszyscy spragnieni roboty w ogrodzie i wychodzimy z zimowego snu
Fajne te szersze kadry ....i różyczka cudna
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies