Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 13:19, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Nowalijka zajrzała jak miło Jak ja mogłam traw nie lubić !!! Genialne są - wypełniają każdą pustkę rabatową Dzięki nim zaczynam nawet jesień lubić.
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 13:29, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosiu a już nawet była okazja w tym roku do przygarnięcia szczeniaczka, ale u nas problem jest taki, że by bardzo długo czasu psiak musiał sam spędzać Każdy rano leci do pracy i wracamy albo o 15 czasem i o 17 się zdarza i to daje nam dużo do myślenia i nas na razie blokuje przed psiakiem Nie ukrywam, że taki towarzysz codziennych zajęć jest bardzo potrzebny - poprawi humor, nawet jak jest baaaaardzo marny Rodzice niedługo przechodzą na emeryturę i na pewno wtedy już się pojawi, bo dom bez zwierzaka jest bardzo smutny Teraz jak jest sunia cioci to od razu lepiej i tak pełniej w domu, a jeszcze to taki agent jest, że rozczula do bólu, jak trzeba będzie ją oddać to bardzo duża pustka zostanie Śpi ze mną w pokoju na swoim posłaniu, śmieszna jest bo pochrapuje w nocy To jest skundlony pekińczyk a pekińczyki mają te układy oddechowe bardzo kiepskie i pewnie przez to
Sunia ma takie zdolności adaptacyjne do nowego środowiska, że bardzo szybko się aklimatyzuje w nim. Sporo przeszła w życiu, dlatego docenia każdą opiekę, a nas traktuje jak swoich drugich właścicieli, wie, że raz w roku do nas przyjeżdża i wtedy korzysta z tego wypoczynku ile wlezie W ogrodzie mogłaby siedzieć całymi dniami. Ma bardzo duży instynkt łowczy, ale, że jest powolna to dzikim zwierzakom absolutnie nie zagraża, ale za wiewiórką gania praktycznie całymi dniami i pokazuje gdzie chodziła i gdzie orzechy zakopała
To się rozpisałam
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 13:31, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Wracamy do tematów ogrodowych No i przyszła ta kalendarzowa jesień

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
KasiaBawaria 13:42, 23 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Aurelllia napisał(a)



Jaki tu bodziszk rosnie?Renardii?
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 13:44, 23 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Jest zatem szansa już za chwilę na nowego domownika

A na nornice poluje?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sierotka 13:56, 23 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Śliczna jesień w kolorach u Ciebie Aurelciu to się spektakl kolorow zacznie super Witaj
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Aurelllia 14:35, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Kasiu wydaje mi się, że tak, że o tym samym myślimy Ja go nazywam po prostu bodziszkiem korzeniastym Najlepiej się sprawdza w miejscach trudnych do zagospodarowania, szczególnie pod drzewami
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:39, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosiek33 napisał(a)
Jest zatem szansa już za chwilę na nowego domownika

A na nornice poluje?


Poluje głównie na wiewiórkę i ptaki Nornice skutecznie przepędza kocurek, który ze względu na pobyt psiaka wyniósł się normalnie i obraził To taki włóczęga, raz bywa u mnie raz u sąsiadów. Dokarmiamy go i traktujemy jak własnego, ale w domu nie pomieszkuje, tylko w ogrodzie. Tak się z nami zaprzyjaźnił, że jest w nim praktycznie non stop, teraz focha strzelił ze względu na sunię, ale pewnie jak psiak pojedzie to znowu wróci
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
gogo 14:41, 23 wrz 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aurelio, piękna jesień u Ciebie
Zakochałam się w Twojej werbenie, dlaczego ja u siebie jej nie mam, muszę naprawić błąd w przyszłym roku.
Chyba, że zdobędę jeszcze nasiona i wysieję.
Masz obficie kwitnący powojnik, jaka to odmiana?
I mnóstwo traw, witaj w klubie ich miłośników
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Aurelllia 14:45, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gogo jeśli pytasz o tego fioletowego to Polish Spirit Świetna odmiana obficie kwitnąca, ja nie mam ręki do powojników tych wymagających, zawsze łapią u mnie ten uwiąd niestety, próbowałam już tych slicznych odmian, ale niestety A ten radzi sobie świetnie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies