Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 20:32, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
na brzozowej b/z, przycięłam tylko jeżówki, dosadziłam krokusy...

no cóż, jesień, a roślinki kwitną i ani myślą zasnąć snem zimowym

a wrzosy pewnie i tak nie przezimują....jak co roku....ehh
ale póki cieszą kolorem
____________________
anula mój mały raj na ziemi
waska 20:33, 20 paź 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Podobają mi sie zmiany
Fredek super
pozdrawiam
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Matka 20:37, 20 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ACH...cudnie
____________________
U Matki
anula_wn 20:38, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Agacia napisał(a)
Aniu, piękny, po prostu cudny!!!! Z trawką rzeczywiście lepiej, przyciąga wzrok i fajny kontrast daje. Lustro - już kiedyś chyba czytałam o tym pomyśle, świetne miejsce. Przykro mi, dalej będę chwalić, bo złego słowa na Twój ogród i decyzje powiedzieć się nie da!!

Widzę, że przy komplecie wypoczynkowym masz niewielkie świerki, ciekawa jestem, one docelowo pewnie są ogromniaste, a jednak posadziłaś je tak blisko innych roślin i podjazdu - jaki jest plan? Pytam, bo sama mam aktualnie zagwozdkę pt. świerk chiński, piękny i prezent od teściowej, a ja nie wiem co z nim zrobić, bo boję się co będzie z niego za lat 15...


Agaciu
, ja się boję, że ja nie myślę co będzie za lat 15............... mój M mówi, że podjazd korzenie rozwalą, no zobaczymy.... będę ciąć od dołu, ale bliskości się nie bałam, bo potrzebuję wysłony od strony bramy
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Madzenka 20:42, 20 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piekny Ferdek, piękne miejsce dla niego znalazłaś !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anula_wn 20:43, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
wieczór zakończyliśmy ...ogniskiem
fotki mi nie wyszły, bo nie miałam siły iść po statyw... zrobiłam na automacie, wiem, skandal!

____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 20:43, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Marzena2007 napisał(a)
Piekny Ferdek, piękne miejsce dla niego znalazłaś !


Marzenko, to była podmiana ! ta sama dziura ale widok z kuchni o wiele ciekawszy że o widoku za lat 5-10 nie wspomnę
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 20:48, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
waska , dziękuję

Bogda
, miło, że tak mówisz ! narobiłam się jak dziki osił, a niewile widać.... taki lajf, eh
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Konstancja30 20:49, 20 paź 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i wieczór zakończony ogniskiem ... no to jest to ... Anulka taki dzień kiedy w cieple igrających płomyków nie masz siły iść po statyw i prawie Ci lotto jak zdjęcia wyjdą ... oj ... to bardzo udany dzień )) ... a może i bardziej ... takie dni som bezcenne i oby ich było na kopy

przy garażu (uwielbiam go ... te deseczki robią z niego wersję ekskluziw ) ... traffki i nie tylko tworzą bardzo miły zakątek ... te kulki co już wszyscy chwalili złapane przypadkiem też som cudne ... jak już napisałam ... no to jest to
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anula_wn 20:54, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Iza, kochana Jesteś, bo ja się łapię na tym, ze powinnam, a nie chce mi się i dlaczego..... ehhh
koniecznie musimy razem ognisko u nas rozpalić, bo krajanie powinni kiełbaskę i piwo wspólnie przy ogniu skonsumować ja ewentualnie nie będę mieć siły iść po szklaneczki,,,,, ale co tam !

dzień udany, pracowity (dawno nie byłam w ogrodzie !) i taki wspólny jak lubię

____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies