Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

Konstancja30 21:00, 20 paź 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
... a tam szklaneczki ... kto by się nimi przejmował ...

Anuś biją od ciepłe te endorfinki ... aż się głupio może ale to fajne ... uśmiecham do monitora ... Nieletnia spojrzała na mnie przy okazji kursu po szarlotkę ... i to zaraża bo też się uśmiechnęła

... no dobra może ten gest głową wskazywał na dość osobliwy rodzaj uśmiechu ... ale nie należy nadinterpretowywać ... prawda )))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anula_wn 21:05, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
bo najważniejsze by żyć ! chwilą małym uśmiechem się cieszyć, szarlotką, że jest (!) bo ja nic nawet nie upiekłam....
cieszyć się tym co się ma - piękny dzień, a nie martwić tym czego się nie ma...
by dostrzegać to co ważne, a pominąć głupotę i hałas świata dookoła.....

Iza , jak tylko przybędziecie , ruszę się po te szklaneczki - no nie mam daleko
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Martek 21:10, 20 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
anula_wn napisał(a)

Olać moje sugestie,ale jestem ciekawa jakie masz w tym roku cebulki


Martek
, każda sugestia na wagę złota
a cebule dokupiłąm : krokusy (m.in.) Cream Beauty, Victor Hugo , jakieś żółte i biało niebieskie....,
do tego tulipany m.in. Peach Blossom, czosnki ozdobne Purpure sensation i jakaś paczka mieszanych

wcześniej wasadzałam krokusy i tulipany z zeszłego roku



Zaspokoiłaś moją ciekawość nad czosnkami się zastanawiam i sądzę po mieszance w obi zakupu dokonałaś
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Bogdzia 21:14, 20 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anula_wn napisał(a)
wieczór zakończyliśmy ...ogniskiem
fotki mi nie wyszły, bo nie miałam siły iść po statyw... zrobiłam na automacie, wiem, skandal!



Anula nie wybrzydzaj. Co tym fotkom brakuje????????????Odkąd mi ukradli statyw robię tylko ,,z reki" i musi byc.Nawet ręka Ci nie drgnęła. Super.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anula_wn 21:16, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Martek napisał(a)


Olać moje sugestie,ale jestem ciekawa jakie masz w tym roku cebulki


Martek
, każda sugestia na wagę złota
a cebule dokupiłąm : krokusy (m.in.) Cream Beauty, Victor Hugo , jakieś żółte i biało niebieskie....,
do tego tulipany m.in. Peach Blossom, czosnki ozdobne Purpure sensation i jakaś paczka mieszanych

wcześniej wasadzałam krokusy i tulipany z zeszłego roku



Zaspokoiłaś moją ciekawość nad czosnkami się zastanawiam i sądzę po mieszance w obi zakupu dokonałaś
Pozdrawiam


Martek, w tym roku gł w LM robiłam zakupy cebulowe
nawet tulipany Queen of the night udało mi się nabyć czekam na wiosnę ! ale co będzie zovbaczymy, bo niektóre krokusy już wschodzą, buuuuuuu
____________________
anula mój mały raj na ziemi
monteverde 21:17, 20 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Anula buczek śliczny, jak wysoki? dzień pracowicie spędzony jak u mnie tylko to ognisko super rodzinne, przemiłe chwile...
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anula_wn 21:18, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bogdzia napisał(a)

wieczór zakończyliśmy ...ogniskiem
fotki mi nie wyszły, bo nie miałam siły iść po statyw... zrobiłam na automacie, wiem, skandal!



Anula nie wybrzydzaj. Co tym fotkom brakuje????????????Odkąd mi ukradli statyw robię tylko ,,z reki" i musi byc.Nawet ręka Ci nie drgnęła. Super.


Bogdziu kochana, nie wybrzydzam, ale powinnam postarać się o lepsze foty!
nie mam siły i odpuszczam coraz więcej grunt, że ogród ogarnięty cały dzień na dworze, a wieczorem kiełbaska z chłopakami - czego chcieć więcej ?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Martek 21:19, 20 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
No tam nie dotarłam ,ale u mnie nie ma ogrodu w LM dlatego asortyment o wiele uboższy
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Bogdzia 21:20, 20 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anula_wn napisał(a)


wieczór zakończyliśmy ...ogniskiem
fotki mi nie wyszły, bo nie miałam siły iść po statyw... zrobiłam na automacie, wiem, skandal!



Anula nie wybrzydzaj. Co tym fotkom brakuje????????????Odkąd mi ukradli statyw robię tylko ,,z reki" i musi byc.Nawet ręka Ci nie drgnęła. Super.


Bogdziu kochana, nie wybrzydzam, ale powinnam postarać się o lepsze foty!
nie mam siły i odpuszczam coraz więcej grunt, że ogród ogarnięty cały dzień na dworze, a wieczorem kiełbaska z chłopakami - czego chcieć więcej ?


Masz racje to bardzo szczęśliwe chwile, trzeba to doceniac i cieszyc sie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anula_wn 21:20, 20 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
monteverde napisał(a)
Anula buczek śliczny, jak wysoki? dzień pracowicie spędzony jak u mnie tylko to ognisko super rodzinne, przemiłe chwile...


Anuś, buk ok. 200 cm pracowicie, bo dawno nic nie robiłam w ogrodzie.... kanciapę przed zimą muszę jeszcze posprzątać, narzędzie pomyć, poostrzyć, poolejować... ciągle coś, eh, a czasu ciągle brak
a ogniska uwielbiamy, i w ogrodzie i w domku w kominku
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies