Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

Basilikum 14:14, 03 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Ha moje grudniki to marcniki i kwietniki, kwitna jak wszystkie inne przestaja
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 14:23, 03 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
SW grudniu kwitły dwa poprzednie, a teraz ten spóźnialski, ale się cieszę, bo nie zgubił pąków przy przestawianiu do mycia okien.

Ja mam północne okno, to kwitnienia mam całkiem w innym terminie niż encyklopedia wskazuje.

Miłego stycznia!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 14:45, 03 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
SW grudniu kwitły dwa poprzednie, a teraz ten spóźnialski, ale się cieszę, bo nie zgubił pąków przy przestawianiu do mycia okien.

Ja mam północne okno, to kwitnienia mam całkiem w innym terminie niż encyklopedia wskazuje.

Miłego stycznia!


cudnyyy !!!
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiek 20:50, 05 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Piekny Lubie je I u mnie zaczyna kwitnac, juz po raz drugi
____________________
Bawarka
hankaandrus_44 06:29, 07 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Dziewczyny , witam Was w nowym tygodniu, ciut krótszy pracowo dla niektórych, ale nie mniej mobilizujący do wstawania. Róbcie kawę, herbatę lub cokolwiek innego pobudzającego i .... do dzieła!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 06:44, 07 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Trzej królowie spakowali swe bagaże,
zostawili swe prezenty i ruszyli w noc,
Co się przyda z tych podarków? czas pokaże,
ja Wam życzę by została chociaż moc.

Chęci mam po Nowym roku wiele,
ale przecież swe zamiary ruszyć trza.
Może razem nam się szybciej spełnią cele,
by u schyłku roku nie błysnęła łza.

Dzisiaj więc do ogarnięcia wizyt parę,
czynsz, biblioteka, spacer psi.
Słońce wstanie za minutek parę.
Termometr na plusie- miło mi!

O pogodnym niebie ciągle marzę,'
Zawsze to jest optymizmu znak.
Wszystkim życzę uśmiechu na twarzy,
Ja się dziś uśmiecham, tak, tak!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 08:34, 07 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu z kawka w reku zycze Ci wspanialego dnia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 09:40, 07 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Izabelko, Tobie również udanych realizacji.

Już zew po wątkach poszedł, trzeba szykować podłoże na rozsady. Ja muszę przytaragać z pobliskiego lidla lub Netto.

Bo z ogrodowego kompostu to za daleko i nie wiem kiedy się wybiorę. Najszybciej to wysiewamy seler i paprykę, z końcem stycznia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gardenarium 09:47, 07 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
hankaandrus_44 napisał(a)
Dziewczyny , witam Was w nowym tygodniu, ciut krótszy pracowo dla niektórych, ale nie mniej mobilizujący do wstawania. Róbcie kawę, herbatę lub cokolwiek innego pobudzającego i .... do dzieła!



Haniu, ja zawsze zaczynam dzień od spokojnego wypicia kawy a nawet dwóch. Obejrzę "Ucieczkę na wieś" pozazdraszczam ludziskom tej wolności, marzę o niej... o prostym życiu, bez użerania się z przeciwnościami...

Potem dopiero rozpoczynam działania codzienne zawodowe i prywatne. Dzień do 16 tej już trwa i zbliżająca się wiosna napędza mnie do działania. Dziękuję za optymizm.

Wybieram się do Iwonki Bigońskiej niebawem (wreszcie), czy ona daleko do Ciebie? Może przyjedziesz też.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hankaandrus_44 10:15, 07 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Danusiu, Pani Bigońska ode mnie jakieś 30 km. Wasze spotkanie byłoby pewnie bardzo specjalistyczne, bo wy jak jedna branża, w dodatku nie konkurencyjna. Ja bym była tylko skromnym świadkiem Waszych rozmów, Dziękuję za zaproszenie, Bywam w Dobrzycy co najmniej raz w roku, ale ostatnich zmian nie widziałam. Mus się sprężyć. Wiosna coraz bliżej. Ale tak czy siak, daj znać na priv kiedy się wybierzesz, może chociaż na kawie się spotkamy, w Koszalinku albo w Kołobrzegu.

Optymizm jest, bo zdrowotnie jest nie najgorzej. A to podstawa.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies