Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

kamila66 17:30, 28 mar 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Madzenka napisał(a)


Gdybym moich kilkukrotnie nie przesadzał może by rosły a tak to jakieś marne są. Teraz Ścięłam je nisko zobaczymy czy rusza, bo całe zbrązowiały w czasie ostatniego ataku mrozu
Rosną u mnie na rabacie, na której maja przez cały dzień słońce. Liczę, Żr w tym roku pokażą na co je stac

Dziękuję będą na słonecznym stanowisku
Ja swoje też musiałam ściąć bo wyglądały jak zdechłe... moje na pewno żyją
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Madzenka 12:19, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Święta Święta i po Świętach
Ponieważ długo zapowiadanej wiosny nie było widać postanowiliśmy pożegnać w Wielkanoc zimę
Takiej ilości ludzi jak w Wielkanoc na lodowcu jeszcze nie widziałam...... A na dodatek zima nie odpuszczała i tylko jeden dzień pogoda dopisała a w pozostałe przysypał nas śnieg a w dolinie deszcz....
Na stokach było duuuuuużo narciarzy



A pod restauracjami jeszcze więcej



Tyle w termach grzała i wróciłam coby z impetem rzucić się na ogród!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:24, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dzisiaj zaplanowany urlop spędzam w ogrodzie. Melduję, ze wszystkie róże przycięte. Za chwilę zabieram się za lawendę i bukszpany.
Ja się tylko pytam gdzie zapowiadane slonce? Bo ciepło to i może już się robi, ale co chwila pada wiosenny deszczyk
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:31, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kamila moje tez żyją ale trzeba uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na ich urodę

Kasya mam nadzieje, ze stokrotki masz już w donicach, musisz przegonić tę zimę !

Nasikałem widziałam, ze i u Was jeszcz etrudno wyptarywać zimę. Nawet u Was nie widziałam jeszcze kwitnących forsycji, przedwiośnie na początku kwietnia!

Polnika zdjęcia się zrobiły, tylko nie miał kto ich wgrać

Rench na razie nie planuję zakupów różanych. Mam za gęsto, na szczęście kilka słabych egzemplarzy padło: Geoff Hamilton, Siprit of freedom, obserwuje resztę. Może coś kupie w doniczkach u mojego dostawcy Austinek.

Agata z zapowiadanego wówczas ciepła nici. Ale orzeczeń Ci i tak się nie spieszy do ciepełka z chorą nogą....

Marekm ja nie rozróżniam Nigru od pissardi. Jeśli jednak zobaczę odpowiednie etykiety to dam Ci znać

Sebek widziałam wojaże i zazdroszczę. Ja właśnie rozpakowuje bagaże i już planuję Barcelonę

Asiak kwiatki na szczęście rozerwały moja nieobecność, znaczy się mrozów u nas nie było

Adkawi mam nadzieje, ze i do Ciebie upragniona wiosna nadeszła
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:33, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Paletki przerobiłam zbyt wcześnie, to mam..za karę wszystko wybiegnięte Bo za długo zimno jest.


Moje korony perskie tez wybiegne, chyba je zetnę do wazonu... Na szczęście bratki, stokrotki , narcyzy i hiacynty przetrwały u mnie ten tydzień. Teraz gdy się ociepli ładnie ruszą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata19762 12:58, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Marzenko Ty chyba jako jedyna ogarniesz ogród na tip top i będziesz czekać na lato u mnie wieje okropnie. Będziemy podziwiać Twój cudowny kawałek ziemi.
Święta spędziłaś superowo.

Pozdrówka wiosenne zostawiam☺
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
ana_art 13:27, 03 kwi 2018


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ludzi prawie jak w sezonie w Białce
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
marekm 13:56, 03 kwi 2018

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
ale fajny stok pozazdrościć.
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Madzenka 15:16, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agata19762 napisał(a)
Marzenko Ty chyba jako jedyna ogarniesz ogród na tip top i będziesz czekać na lato u mnie wieje okropnie. Będziemy podziwiać Twój cudowny kawałek ziemi.
Święta spędziłaś superowo.

Pozdrówka wiosenne zostawiam☺

Dzisiaj kolejne 3 worki bio zapelniłam!
Pozdrawiam Agtko i życzę słońca i zdrowia
U mnie świeci pięknie słońce, +15 i cieszę się wiosną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 15:18, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
Ludzi prawie jak w sezonie w Białce


Dlatego omijam luty i święta w Alpach, a w tym roku nie mogłam wziąć urlopu w marcu i podkusiło mnie pojechać w Święta
Ale kocham Alpy i ten dziki tłum mnie nie zniechęcił. Za rok jedziemy w kwietniu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies