Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

Madzenka 21:02, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
iwonadm napisał(a)
Szczesciaro fajnie odpoczelas.
Zastanawiające że u nas w Poznaniu mamy zakaz pakowania w bio w worki musielsmy kuoic za ponad 200 ZŁ kubeł i nic ponad to co się zmieści nie wezmą już mam dość tego Goap osoby w blokowicach robią sobie co chcą a na nas ciągle nakładają obowiązki
Z dobrych nowin zaczęłam ciąć


Iwonka u nas można tylko w worki
Ciekawi mnie ,z e na osiedlach bloków boi odbierają przez cały rok a u nas od kwietnia.... Ja już w marcu nie mam gdzie ustawiać pełnych worków.... A przed świetami to była ekspozycja.... Choinki dzisiaj wszyscy wyrzucili....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:06, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zana napisał(a)
Czy tęskniłam za ogrodem? Oj tęskniłam bardzo już w lutym, tęskniłam w marcu, no ale już mnie ta tęsknota przez aurę tak zmęczyła, że... przestało mi się tęsknić i coś chcieć ogrodowo robić. Ale teraz jak biegam po wątkach i widzę ten wiosenny ruch to też się już nakręcam.
Wertykulację chyba też uda mi się na ten tydzień zamówić. Trawnik mam masakryczny, chyba więcej w nim mchu niż trawy. Coś mi się wydaje, że miejscami goła ziemia zostanie.


Wertykulacja możesz nawet na początku maja zrobić. Dzisiaj było za mokro na ten zabieg, ale M tez się stęsknił za ogrodem
Ja raz w miesiącu miałam zryw ogrodowy i jakoś szybko mi ta zima minęła. Mam mnóstwo nowych zajęć i jakoś mi czasu brakowało na myślenie o ogrodzie
Ale dzisiaj z czarnym frenczem za paznokciami byałam naprawdę szczęliwa . Za chwilę w całej Polsce się wiosna obudzi to i ruch na forum wzrośnie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lindsay80 21:10, 03 kwi 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Jak zwykle wiosenne donice zachwycające, to samo widoczki z ogrodu.
Też się już stęskniłam za tyraniem w ogrodzie
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 21:12, 03 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
o nowym domu czytam czyzbys juz w tym temacie działała?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
marekm 22:33, 03 kwi 2018

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
a powiedz jak to jest z cięciem bukszpanów? myślałem że robi się to dopiero jak młode liście ściemnieją czyli około czerwca? a co robisz z brązowymi częściami bukszpanów? wycinanie+jakiś nawóz czy coś innego?
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
MirellaB 23:43, 03 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko każdego roku podziwiam Twoje wiosenne donice
Trawniczek już śliczniutki, wianek skromny, piękny, elegancki.

Przeglądam broszurę, którą mi przysłali z szkółki bylin niedaleko mnie i dostaję zawrotu głowy od tych wszystkich roślin i nowości. Nawet miałam chwilę zwątpienia, żeby rewolucje znowu robić, ale jednak nieeee - trzymam się planu tzn. drobne dosadzenia, przyjemności i dużo odpoczynku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Johanka77 07:30, 04 kwi 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ojej! Jaka praca wykonana!
Chyba pora się obudzić. Weekend stanowczo będzie ogrodowy.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anbu 07:36, 04 kwi 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Madżenko Ty chyba masz Turzycę Prairie Fire, prawda? Przycinasz swoje czy wyczesujesz?
Fajnie podziałałaś
____________________
Ania Ogród Ani :)
Milka 07:41, 04 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wiosna na całego, jak już Adam się za ogród złapał
Ciepło wczoraj i dziś jeszcze lepiej
Ogoliłam swoje kostrzewy jednak, teraz lecę z różami i lawendami, tempo potrzebne, bo ruszyło niesamowicie, pewnie dziś forsycja zakwitnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Iwk4 07:47, 04 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Co za ruch Madzenko u Ciebie. Ja wczoraj mialam wolne, to u mnie padało. Moze dziś po pracy będzie lepiej.
Twoja praca motywuje do działania.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies