Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 20:20, 13 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Monia, jaką odmianę bergenii masz w ogrodzie? Na zdjęciach z podsumowania jest na zdjęciu w zimowej części.
PS. Czy eksperymenty wędzarnicze były udane? Jakie wrażenia?


Haniu ta co jest na zdjęciach to kupowałam ją bez odmiany, było tylko napisane bergenia sercolistna, w tym roku jeszcze dwie odmiany się u mnie pojawiły Bressingham White i Winter Glut, ale mam wrażenie, że ta bezodmianowa ma na tą chwilę najładniejsze liście
a co do wędzenia to jestem zachwycona, ostatnio wędziliśmy przed świętami i tak w sumie raz na miesiąc wędzimy, oj dobrze jest jeść takie swoje wędlinki z ostatniego wędzenia mam taką fotkę

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gruszka_na_w... 22:23, 14 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Piękny widok i pochwała za to, że nie ma śladów sadzy ani przypaleń. Ładny słomkowy odcień. Brawo!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agania 15:14, 16 sty 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Posumowania zawsze fajnie się ogląda, jesteście super parą z ogrodową pasją, możecie góry przenosić...ale szyneczki

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 19:45, 19 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
A gdzie fotorelacja z malowania?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wendy79 20:12, 19 sty 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A gdzie fotorelacja z malowania?


No własnie?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Monia81 20:17, 19 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A gdzie fotorelacja z malowania?


Wendy79 napisał(a)


No własnie?


A już pokazuję u mnie jeszcze śnieg leży...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:23, 19 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81968
Ale mi zapachniało
Widzę, ze nie tylko ja z pędzlem wokół drzew ostatnio latałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:37, 19 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale mi zapachniało
Widzę, ze nie tylko ja z pędzlem wokół drzew ostatnio latałam


Ucieszyłam się bardzo, że mogłam wyjść i cosik podziałać na zewnątrz, chociaż krótko, ale zawsze to coś u mnie wszystko jeszcze pod śniegiem, pierzynkę roślinki mają, dobrze, bo mroźne nocki teraz mamy...
Dzisiaj wędziliśmy, cieszy nas to bardzo
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:41, 19 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Ma ktoś magnolię Black Tulip??? macie może jakieś uwagi co do niej??? szukam na łezkę odmianę, która nie będzie się zbytnio rozrastała na boki, Zaczęłam sobie rozpisywać zmiany na ten rok, nie mała mi się już lista zrobiła, ciekawe czy to ogarnę...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gruszka_na_w... 21:02, 19 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Ogarniesz, ogarniesz!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies