Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

anabuko1 20:54, 07 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
No no... zmiany duże. Fajnie udokumentowane.
A na pewno jeszcze ogród będzie się zmieniał i pieknial
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
SlonecznyOgrod 22:01, 07 sty 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Zakładanie ogrodu jest najcięższe, ale potem będzie z górki. Fajnie, że mąż Ci towarzyszy w tej przygodzie. Praktyczne rozwiązanie wprowadziliście na samym początku i to ułatwi życie, nawadnianie, wędzarnia...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Monia81 21:03, 09 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
anabuko1 napisał(a)
Ale fajnie, .
U mnie lato..a u ciebie piękna wiosna


Aniu widziałam u Ciebie te piękne fotki liliowców i nie tylko masz bardzo dużo cudnych roślin u siebie


sylwia_slomczewska napisał(a)
Monia świetne takie podsumowania, teraz widać jak gigantyczną pracę zrobiliście w ogrodzie w ciągu sezonu
Trzymam kciuki, by kolejny był równie udany

sylwia_slomczewska napisał(a)
Ogród bardzo wypiękniał w tym roku


Sylwuś jak porównuję zdjęcia z początków, z tym co już jest zrobione to faktycznie widać kolosalną różnicę, a jak będzie kiedyś skończone to chyba nie poznam tego swojego miejsca są zmiany i to nas cieszy bo wreszcie widać, że coś pozytywnie się zmienia

malgorzata_szewczyk napisał(a)
Super podsumowanie i ogrom roboty.Zmiany wspaniałe a od tej wiosny to dopiero będzie pokaż


Gosiaczku w końcu roślinki będą miały możliwość rozwinięcia skrzydeł, tak to wiecznie były przesadzane, a teraz już widać, że miejsca im pasują, także w tym roku rabaty powinny nabrać większej masy zobaczymy

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:09, 09 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Gabi1110 napisał(a)

Prześliczne ujęcie
Ogrom pracy wykonaliście i ogród wypiękniał
udanego następnego sezonu życzę i spełnienia marzeń nie tylko ogrodowych


Gabi dziękuję za życzenia, Tobie też życzę, aby ten sezon był udany i wszelkie założone prace na ten sezon były wykonane powolutku zmienia się ten nasz zakątek na ziemi i to jest bardzo budujące, że te zmiany są widoczne

Zana napisał(a)
Monia, wspaniałe podsumowanie. Jesteście niesamowicie pracowici, "odwaliliście" kawał roboty w ubiegłym sezonie, a w tym będzie oczywiście jeszcze piękniej, jak już rośliny nabiorą mocy.


Anulka dziękuję cieszę się, bo zaczyna być widoczny efekt naszej pracy, ten sezon jak wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie też bardzo roboczy, ale powinien wnieść jeszcze więcej zmian o których marzę, plan działań przygotowany, teraz tylko realizacja

Aurelllia napisał(a)
Monia świetne podsumowanie i jaki zapał ogrodniczy, żeby uchronić sadzonkę rozmarynu poleciała, śnieg nie śnieg, zimno nie zimno - wykopała- uratowała


Aurelko dziękuję rozmaryn teraz sobie przebywa w chłodnym miejscu i czeka na wiosnę, mam tylko nadzieję, że tak późne wysadzenie do doniczki mu nie zaszkodzi...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:15, 09 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
inka74 napisał(a)
Ależ pracusiami jesteście. Bardzo się dużo u was zmieniło. Rabata rozchodnikowa wymiata.


Iwonko buziaczki zmieniło się i jeszcze zmiany kolejne w planach u Ciebie ten sezon też bardzo pracowity był, teraz tylko wiosny trza wyczekiwać

Krakus napisał(a)
super widać ogrom pracy ale i pozwala poznać lepiej ogród jak się nie siedzi od początku nic tylko czekać na kolejny sezon...pozdrawiam


Dlatego takie podsumowanie to fajna sprawa, wszystko w pigułce no już dnia zaczyna przybywać, więc do wiosny coraz bliżej...


Anda napisał(a)
U Ciebie też podsumowanie i widać jak na dłoni, ile zdziałaliście w ostatnim sezonie Naprawdę super robotę wykonaliście

Tak jakoś patrząc u innych na podsumowania, też mi się zachciało takie zrobić, dla mnie to takie pocieszające, że w ciągu sezonu jednak udało się pewne sprawy ogarnąć i to już będzie cieszyć w tym sezonie, tamten rok do sadzenia i zakładania nowych rabatek przez suszę był bardzo ciężki...buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:22, 09 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Wendy79 napisał(a)
Monia, a ja się bardzo cieszę, że w ubiegłym roku trafiłam do Ciebie na wątek i że mogłam śledzić te wszystkie zmiany Już się nie mogę doczekać ich kontynuacji.


Bardzo mnie to cieszy, że jesteś u mnie na wątku ja bardzo lubię zaglądać do Ciebie kontynuacja działań zaplanowana na ten rok, teraz tylko wiosna i ruszamy w ogród mam nadzieję, że większość z planu będzie wykonana, ale to się okaże pod koniec sezonu buziaczki

Anitka napisał(a)
Zmiany widać duże. Ogrom pracy za Wami. Życzę, aby w kolejnym podsumowaniu za rok wszystko przynajmniej podwoiło swoje rozmiary i wszystkie plany, które macie w główka się ziściły i mogły być pokazane. Buziaki.


Anitko dziękuję i może w tym sezonie uda się Wam na śląsk zawitać

anabuko1 napisał(a)
No no... zmiany duże. Fajnie udokumentowane.
A na pewno jeszcze ogród będzie się zmieniał i pieknial


Aniu lubię taką dokumentację, widać wszystko, co się działo oj będzie się jeszcze zmieniać, będzie na pewno... powolutku do przodu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:26, 09 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
SlonecznyOgrod napisał(a)
Zakładanie ogrodu jest najcięższe, ale potem będzie z górki. Fajnie, że mąż Ci towarzyszy w tej przygodzie. Praktyczne rozwiązanie wprowadziliście na samym początku i to ułatwi życie, nawadnianie, wędzarnia...


Tak z tego, że eMuś mi pomaga to jestem bardzo zadowolona, bo prace posuwają się do przodu szybciej jakbym robiła sama, to nie wiem gdzie teraz bym była... z nawodnienia się cieszę i to bardzo to super sprawa, ten sezon był pod tym względem bardzo ciężki, bo zamiast robić coś innego to stałam dziennie z wężem i podlewałam te rabaty, a tak zajmę się czymś innym
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 15:59, 10 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Podsumowanie fajne, widać jak działacie. Tylko patrzeć jak ogród buchnie na całego a nam szczęki opadną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 18:10, 10 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Monia, jaką odmianę bergenii masz w ogrodzie? Na zdjęciach z podsumowania jest na zdjęciu w zimowej części.
PS. Czy eksperymenty wędzarnicze były udane? Jakie wrażenia?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monia81 20:14, 13 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Margerytka40 napisał(a)
Podsumowanie fajne, widać jak działacie. Tylko patrzeć jak ogród buchnie na całego a nam szczęki opadną


Asiu dziękuję myślę, że w tym roku już roślinki powinny buchnąć i pokazać na co je stać idę do Ciebie bo widzę, że i u Ciebie podsumowanie się pojawiło buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies