Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 22:07, 07 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Margerytka40 napisał(a)
Takie choiny też bym przytuliła, a magnolka zakwitnie na pewno


Tak mi się u Hani te choiny spodobały, że zamieszkają na tarasowej
Asia fotka bergeni dla Ciebie, mam tą samą stan na dzisiaj

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 22:17, 07 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Monia81 napisał(a)


Tak mi się u Hani te choiny spodobały, że zamieszkają na tarasowej
Asia fotka bergeni dla Ciebie, mam tą samą stan na dzisiaj



No to będziemy razem ją obserwować, choiny mam w planie kupić jak tylko spotkam ładne, muszę wybrać się do szkółki obok mnie bo jeszcze drzewka chciałam obejrzeć. Wymyśliłam sobie kolumnowe jakieś ale jeszcze waham się co do gatunku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Krakus 08:13, 08 kwi 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1379
Monia81 napisał(a)



Monia czy to trawka która od Ciecie dostałem? ciachać trzeba bo nie najgorzej wyglada po ziemie? a zaległości mam spore..

zakupy też widziałem i pierwsza myśl to taka że jak każda Kobieta...na zakupy sie wybiera tylko po JEDNĄ! rzecz a wychodzi jak zawsze

P.S.
truskawki Ci przeżyły? bo bidule były i sie martwiłem czy cokolwiek z tego Ci urośnie...
____________________
Zielonym do góry...
Dominika11 12:43, 08 kwi 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
to takie kwiatuszki ma już bergenia - chyba szybko, ale jest piękna
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
SlonecznyOgrod 14:45, 08 kwi 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Słuchaj znów pojedziesz po magnolię i znów sobie nakupujesz innych kwiatków i tak co parę dni hihi
Szafirki już porządną obwódkę robią.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kindzia 17:34, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Miałam też taki szał na szafirki, sadziłam wszędzie, jak głupia. A teraz mnie denerwują tu i ówdzie, bo liściory nieporządne...i nigdy nie dochodzę do tego żeby powyrywać to tałatajstwo...

Magnolię dużą kupiłaś!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gruszka_na_w... 18:19, 08 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22250
Strategię szafirkową mamy podobną. Też je wciskam, gdzie się. Jeśli się pamięta o ścięciu liści przed kwitnieniem, to całkiem estetycznie wyglądają.
Z choin będziesz zadowolona. Żałuję, że kiedy zakładałam ogród nie wsadziłam ich więcej.
Magnolię bardzo okazałą zakupiłaś.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 20:26, 08 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18936
Monia81 napisał(a)


Madzia szafirki jak chcesz to ci dam, rozmnażają się jak głupie, powiedz słowo, a jak się będziemy widzieć to dostaniesz, rozchodnika też mam dla Ciebie

Monia chcę bardzo cieszę się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 21:13, 08 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Margerytka40 napisał(a)


No to będziemy razem ją obserwować, choiny mam w planie kupić jak tylko spotkam ładne, muszę wybrać się do szkółki obok mnie bo jeszcze drzewka chciałam obejrzeć. Wymyśliłam sobie kolumnowe jakieś ale jeszcze waham się co do gatunku


Asia to podziel się nad jakimi gatunkami kolumnowymi myślisz???
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:15, 08 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Krakus napisał(a)


Monia czy to trawka która od Ciecie dostałem? ciachać trzeba bo nie najgorzej wyglada po ziemie? a zaległości mam spore..

zakupy też widziałem i pierwsza myśl to taka że jak każda Kobieta...na zakupy sie wybiera tylko po JEDNĄ! rzecz a wychodzi jak zawsze

P.S.
truskawki Ci przeżyły? bo bidule były i sie martwiłem czy cokolwiek z tego Ci urośnie...


Piotrek tak to jest Gold Band, nie najgorzej u mnie też wyglądał, ale go ciachnęłam, teraz już kłosy się pojawiają... a z zakupami to wiesz, zawsze tak jest, chociaż wczoraj eMuś mi towarzyszył i połowę z tego On wybierał
truskaweczki przeżyły i mają się dobrze pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies