Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 21:04, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Nowa12 napisał(a)


Ja jeszcze w żadnej szkółce nie spotkałam seslerii. Nie wiem czemu nie ma ich w szkółkach?


Agatko to fakt, trudno ją u mnie też dostać, dobrze, że są szkółki i przez internet można zamówić...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:07, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Anda napisał(a)
Moni, nie ma za co, ode mnie dostałaś tylko input, a reszta to Twoje dzieło przecież Tarasowa pięknie sie rozrosła Zresztą wszystkie rabaty na zdjęciach są cudowne. Masz talent kobieto


Ewuś jest za co dziękować w końcu jest tak jak chcieliśmy, żeby było... jest kolorowo i gwarno bo bzyczków ogrom i ptactwa też pełno

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:09, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
anabuko1 napisał(a)

No pięknie


Anusia dziękuję

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:11, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
BasiaLT napisał(a)
Wspaniale ci wszystko bujneło, to zupełnie inny ogród.


Tak Basiu, zrobiło się bujnie i kolorowo... buziaczki
taką fotkę jeszcze wrzucam, w tle widać drewutnię sąsiada, ale mam nadzieję, że jeszcze chwilka i szmaragdy zrobią swoje i zieloną ścianę stworzą

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:13, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Wiolka5_7 napisał(a)
Przepięknie u Ciebie !
Ale masz łany jeżówek,uwielbiam
Wszystko rosnie jak na drożdżach


Wiolu bardzo dziękuję, te zwykłe jeżówki są niezastąpione rozsiewają się i rozrastają na maxa, bardzo je za to lubię
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:14, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Wendy79 napisał(a)
Monia, ależ Ci pięknie zmężniały rabaty. Z połączenia perowskii i liliowców jestem zachwycona. Nie dziwię Ci się, że jesteś zadowolona.


Agnieszko buziaki wielkie... też nie myślałam, że takie fajne połączenie się z tego zrobi, jest bardzo energetycznie...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:16, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
inka74 napisał(a)
Monia, przepięknie ci się wszystko rozrosło. Perowskia boska. I ślicznie przebarwiony wilczomlecz na różowo. Klimat iście angielskich rabatek. Super!


Iwonko dziękuję... wilczomlecz jest cudny, muszę go w większej ilości zaprosić do siebie, cały sezon wygląda rewelacyjnie i susza mu nie straszna... a perovska robi rewelacyjną robotę, ten kolor aż bije po oczach... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:20, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Agania napisał(a)
Monia jest pięknie, rabaty soczyste, kolorowe i poukładane, dokładnie i równiutko Ci wszystko rośnie
Spojrzałam na pierwszą stronkę wątku jak nic nie było, teraz patrząc można powiedzieć, że to nie do wiary, a jednak


Wiesz, że musiałam też wrócić się do początków wątku i trudno jest to wszystko ogarnąć, jak się przez ten czas pozmieniało, aż muszę kiedyś przysiąść i zrobić parę porównań, bo zmiany mega duże, choć jeszcze nie wszystko ogarnięte... buziaczki

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:22, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Kasik napisał(a)
Wiesz co? Zaniemówiłam. Po tych zdjęciach- Kocham zwykle jeżówki. Cudnie Monia. Po prostu pięknie. Łał.

muszę pozbierać nasiona u siebie i posieję wszystko i nie będę plewić i będę miała chociaż wymówkę.


Kasieńko buziaczki wielkie dziękuję bardzo, też uwielbiam te zwykłe odmiany, nic się z nimi nie dzieje, rozsiewają się pięknie i zdobią długoooo...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:24, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
zszywka napisał(a)
Ile kolorów wow

Ps. W końcu mam brzozy


Patrycjo to bardzo się cieszę, że w końcu trafiłaś na brzozy idę do Ciebie zobaczyć, gdzie będzie sadzone
buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies