Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 21:20, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Moniś cudne iście angielskie widoki Perowskia cudna, dlaczego ja jej jeszcze nie mam nie wiem Buziaki


Gosiu dziękuję a perovską bardzo polecam, cudna jest, mi się rozsiała w tym roku, jak chcesz sadzoneczki to ci zostawię buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
malgorzata_s... 21:22, 30 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Monia81 napisał(a)


Gosiu dziękuję a perovską bardzo polecam, cudna jest, mi się rozsiała w tym roku, jak chcesz sadzoneczki to ci zostawię buziaczki


Chętnie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Monia81 21:22, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Katkak napisał(a)
Monia, ale cudnie! Rabaty przebogate i baaaardzo dorodne, nie wiadomo na czum oko zawiesić. Pięknie, gratuluję Kochana, każda rabata mnie zachwyca. Dosłownie każda.


Kasieńko dziękuję nie myślałam, że to może się tak szybko zagęścić, a jednak tak się stało, jeszcze parę przesadzeń na jarząbkowej i coś muszę na kwaśną wrzucić, bo teraz za spokojna, ale z efektu ogólnie jestem zadowolona bardzo, w końcu mam kolor w ogrodzie buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:24, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Chętnie


No to już je masz
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
anpi 21:46, 30 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Moniś,wrócę do Twojej seslerii jesiennej...ty ją kupowałaś stacjonarnie ,czy przez internet?
Moja nawet pod światło nie jest taka limonkowaWstawiłam u siebie zdjęcie...czy to jakaś inna odmiana ,czy coś w ogóle innego?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Monia81 21:52, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
anpi napisał(a)
Moniś,wrócę do Twojej seslerii jesiennej...ty ją kupowałaś stacjonarnie ,czy przez internet?
Moja nawet pod światło nie jest taka limonkowaWstawiłam u siebie zdjęcie...czy to jakaś inna odmiana ,czy coś w ogóle innego?


Aniu, aż poszukałam kalendarza z zeszłego roku, seslerię kupowałam przez internet, bo nigdzie u mnie nie było stacjonarnie, po 7 złotych płaciłam za sadzonkę, idę zobaczyć u Ciebie, może masz inną odmianę..
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ewa777 22:07, 30 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Monia81 napisał(a)


Cześć Monia
Widzę, ze u Ciebie też ciężko z czasem jak u mnie Ostatnio staram się byc aktywna na forum

Jakie Ty masz łany jeżówek. Podziwiam, bo u mnie słabo rosną. Perowskia też była u mnie na bylinowej rabacie, ale gdzieś zaginęła.

A tę roślinę ze zdjęcia (nie pamiętam jej nazwy) masz w ogrodzie? Dobrze rośnie i zimuje?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Monia81 22:18, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Ewa777 napisał(a)

Cześć Monia
Widzę, ze u Ciebie też ciężko z czasem jak u mnie Ostatnio staram się byc aktywna na forum

Jakie Ty masz łany jeżówek. Podziwiam, bo u mnie słabo rosną. Perowskia też była u mnie na bylinowej rabacie, ale gdzieś zaginęła.

A tę roślinę ze zdjęcia (nie pamiętam jej nazwy) masz w ogrodzie? Dobrze rośnie i zimuje?


Ewuniu jak miło cię widzieć ostatnio rzeczywiście trudno się czasowo wyrobić, też mam takie dłuższe przerwy, taki dziwny rok...odnośnie tej roślinki, to nie pamiętam jak się nazywa, dostałam ją od taty, tak samo z nią postępuję jak z daliami... w tym roku posadziłam do doniczki... jak skończy to ją wyciągnę z doniczki, oczyszczę i przechowam do wiosny... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 22:32, 30 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Monia ja tez nie wyrabiam na zakręcie
Pieknieeeee u Ciebie bujnie kolorowo. Tak jak lubię
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 22:32, 30 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Monia81 napisał(a)


Aniu, aż poszukałam kalendarza z zeszłego roku, seslerię kupowałam przez internet, bo nigdzie u mnie nie było stacjonarnie, po 7 złotych płaciłam za sadzonkę, idę zobaczyć u Ciebie, może masz inną odmianę..


Ja jeszcze w żadnej szkółce nie spotkałam seslerii. Nie wiem czemu nie ma ich w szkółkach?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies