Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Kawa 09:17, 19 lip 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Monia przepięknie
klonowa i jarząbkowa mnie powaliły!!!
slicznie w tej masie to wszystko wygląda!!
cudnie połączone rośliny!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anabuko1 22:20, 19 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Monia81 napisał(a)
jarząbkowa...


Piękne te białe latrie w takiej większej ilości
I jezowki i te białe i te różowe.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Magleska 06:44, 20 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Monia przepięknie ...Zachwyt zostawiam i lecę ryć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 07:20, 20 lip 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Monia81 napisał(a)



Monia dla mnie jesteś bylinową królową na naszym forum Nasadzenia są przepiękne, a bujność przechodzi wszelkie granice. Kwiaty cię kochają i to widać. Uwielbiam twoje liatry, od nich zaczęła się moja bylinowa przygoda.
Nowym odkryciem u Abiko jest gaura, również u ciebie jej łany sprawiają, że będę szukać. Wygląda niesamowicie lekko, podobnie jak perowskia. Cudnie masz
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
22:43, 20 lip 2019
Przepięknie. Tyle kwiatów przenikajacych sie wzajemnie, aż milo popatrzeć
Kindzia 20:24, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bardzo się cieszę, że się cieszysz

Faktycznie, takie łany jeżówek to cuda prawdziwe

Bardzo Ci dziękuję za lilie. Nawet nie myślałam, że tak szybko mogę przygarnąć Jeżeli kwitną pod koniec czerwca i nie pachną, to azjatyckie.

Już liatry Ci kwitną? U mnie jeszcze nawet koloru nie widać, mało słońca im już dociera...

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anpi 23:23, 22 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Moniko pobuszowałam trochę po Twoich bujnych bylinowych rabatach i ilekroć wchodziłam tak się zasiedziałam na oglądaniu tych obrazków ,że już potem nie miałam siły coś napisać...Masz pięknie,wszystko tworzy takie duże kępy i robi efekt wow!!!Ja od dawna podziwiam tą selserię jesienną,jej limonkowy kolor.Moja zakupiona okazała się być dość ciemno zielona,jeżeli w ogóle nią jest. świetnie wygląda u ciebie na brzegu rabaty.Muszę ją gdzieś zdobyć i moze też dac po obwodzie mojej okrągłej rabaty. Jutro postaram się zrobić zdjęcie mojej...jestem niepocieszona ,że okazała się być inną od tej którą tak chciałam mieć.
Chyba zdjęć ze spotkania u Madzi Ci nie wstawiałam?Fajnie że mogłyśmy się poznać
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
zszywka 14:11, 24 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Piękna sielanka jeżówki super rosną u Ciebie, moje w tym roku zastrajkowały Dobrze że floksy nadrabiają
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Monia81 20:43, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Jakoś w tym roku ciężko z czasem, więc spróbuję nadrobić... Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, ogród zaczyna mnie cieszyć, roślinki zaczynają pokazywać swoje możliwości, mimo, że pogodowo ten rok ciężki dla nich... buziaczki dla wszystkich, kilka fotek wrzucę i lecę oglądać do Was...

Aniu wielkie dzięki za fotki ze spotkania u Madzi, świetnie się bawiliśmy i cieszy się, że Was poznaliśmy

no to focie... rozchodnikowa może taka poukładana troszkę, ale lubię ją bardzo... w sumie to chyba nie ma w tej chwili rabat, których nie lubię, oczywiście bez tych, które zaczynam tworzyć

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:47, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
tarasowa, Ewuś buziaczki wielkie, bo to jest to czego potrzebowałam, gdy patrzę przez okno...sesleria daje po oczach...






____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies